Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvel, vagy egyáltalán nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel, vagy egyáltalán nem jelentek neki semmit?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, hogy ilyesmivel traktállak titeket, és nagyon köszönöm ha válaszoltok, én már teljesen össze vagyok zavarodva, és nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, szóval köszi ha elolvasod, és írsz nekem! :)

Van egy srác, aki az osztálytársam, és már elég rég óta szerelmes vagyok belé, és nem tudom, hogy ő kedvel e egyáltalán, akár csak barátilag is, vagy csak kihasznál.

Akárhányszor megkér, hogy adjak neki tollat, könyvet, házit vagy inni, én már adom is, (persze néha kissé bosszankodva, nem akarom, hogy túl feltűnő legyek) viszont olasz órákon mindig mellettem ül, állítása szerint azért, mert én vagyok a legnormálisabb a csoportban (pedig van még 2 másik fiú is, meg vagy 12 lány), még a padtársamat is arrébb zavarta. Órákon, mindig jókat szórakozunk. Meg ugyan ez van biológia/kémia órán (ugye mikor a kémialaborban vagyunk) hogy helyet cserélt a mellette ülővel, miszerint ő ott akar ülni (így csak egy csap választ el minket, persze az is lehet, hogy csak szeretne a csap mellett ülni, nem?) aztán csinált egy facebook csoportot, amiben volt vagy 5 fiú(akiket én totál nem ismerek) és még én, egy osztálytársunk sincs benne, én miért vagyok benne? Aztán volt egyszer, hogy mentem volna haza barátnőmmel, csak ő még nem volt ott (ugye ez suli után volt, barátnőm meg másik iskolába jár), várok a buszmegállóban, és azt veszem észre, hogy felém tart és megáll mellettem, majd mikor jön a busz megkérdezi, hogy én ezzel megyek-e, én mondtam, hogy nem, erre kérdezte, hogy mikor jön az, amivel megyek, erre mondtam, hogy majd akkor megyek ha barátnőm ideért, csak ekkor szállt fel a buszra. Meg ha segítséget szeretne, ha nem tud valamit, mindig hozzám fordul, pedig fordulhatna máshoz is, ma is odajött hozzám innivalót kérni, pedig rajtunk kívül voltak még vagy 30-an az osztályban, köztük a legjobb haverjai is, szóval tényleg nem értem.

Kedvel? Vagy csak jól jövök neki? Szórakozik rajtam a haverjaival? Remélem nem, nem olyannak ismertem meg, aki ilyet tenne, de már semmiben sem vagyok biztos, totál össze vagyok zavarodva...úgyhogy valaki segítene tisztán látni kérlek?



2017. jan. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Végig olvastam, tűnhetne úgy, hogy csak kihasználja a jószívűséged de nem hiszem hogy így lenne...talán csak minden hülye indokkal a közeledben akar lenni, de nem akarok rossz következtetést levonni meg félrevezetni téged, am hány évesek vagytok?
2017. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsovel. Annyit tennék hozzá, hogy lehet fel jobban nyitni feled. Ha te is akarod, lepj te.
2017. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem igazatok van :) 15 és 16 évesek vagyunk.
2017. jan. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!