Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akibe szerelmes vagyok. Egyértelműen adja a jeleket, miszerint en is bejövök neki. 😍😍

Az egyik barátnőm is bele szerelmes es folyton Vele próbál beszelni, de nem nagyon van esélye a fiúnál (mert a fiu igényes a kinézetet illetően IS es a lany eleg kövér).


Felfogtam, hogy a fiu engem szeret, a barátnőmnek meg nincs esélye nála, de akkor is féltékeny vagyok, ha vele latom :/ miért?


Hogyan győzzem le a féltékenysegemet?


Valaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jan. 13. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Önbizalom növeléssel. Ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor csak örülnöd kéne neki, hogy más lányok vágynak arra a srácra, akinek te tetszel. Ezért ne utáld meg a lányt, szegénynek valszeg rossz így is az önbecsülés.


18/f

2017. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy utálom meg a lányt! Hisz O az egyik legjobb barátnőm. Nagyon kedves, segítőkész es humoros.


Csak egyszerűen rossz látni, hogy ott legyeskedik a fiu körül, akivel bejövünk egymásnak.

2017. jan. 13. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó scrácnak a duci csajok tetszenek úgyhogy ne legyél ilyen biztos benne. Amúgy lehet hogy csak rajtakeresztül szeretne jobbanközeledni feléd.
2017. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van egy csomó srácnak bejönnek a duci csajok, de mint mar említettem A SRÁC ELEG IGÉNYES KIBEZETET ILLETŐEN. Vagyis csak a vekony lányokat szereti.


Végülis lehet, hogy csak rajta keresztül próbál közeledni felém.


Köszi a valaszt! 😘

2017. jan. 13. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy a LEGJOBB barátnőm, de mindegy.
2017. jan. 14. 12:32
 6/6 anonim válasza:

Az igényesség nem egyenlő azzal, hogy CSAK a vékony lányokat szereti.

A vékony lányok is lehetnek rondák

és a ducibb lányok is lehetnek gyönyörűek

Szóval remélem elszégyellted magad, mert szánalmas, hogy elítélsz azért valakit, mert dagadt és, hogy akkor biztos, hogy nem kell egy igényes fiúnak se.

2017. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!