Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy bejövök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járok a lánnyal, akivel nagyon jóban vagyok. Osztálytársaim azt mondják, hogy bejövök neki (8.-ban osztálytársak voltak, jobban ismerik), de én ebben nem vagyok biztos. Milyen jelekből vehetem észre, hogy bejövök neki?


16/F



2017. jan. 14. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A pupillája tág lesz ha a szemébe nézel. Hosszan szemez veled és akaratlanul is utánozni kezd. (direkt vakard meg az orrod ő is megjogja vakarni a sajátját)

Szerintem ezek. De lánytól is függ hogy mennyire szégyenlős...stb...

Remélem tudtam segíteni

19/L

2017. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sokat néz téged, legtöbbször egyetért veled, utánozza a mozdulataidat. Meg azt mondják, hogy ha egy nagyobb társaságban nevetnek, akkor mindenki arra néz, aki fontos neki/akit szeret.
2017. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 14. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogyha nekem is tetszik, akkor én ezeket mivel tudnám jelezni?
2017. jan. 14. 19:57
 5/5 anonim válasza:
Hát ha én a lány helyébe lennék elolvadnék ha rámkacsintanál... :D ...aztán meg mosolyognál
2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!