Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm ennyire álszent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ennyire álszent lenne, vagy csak lelketlen?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik az a srác aki nekem régebben tetszett (egy pár hónapja).aztán a barátnőm amikor nekem tetszett akkor annyira meglepődött hogy miért pont ő tetszik nekem. és most meg találkozgatnak meg kepeket csinálnak és a barátnőm teljesen bele van esve, pedig neki régebben nem tetszett pont hogy csunyának találta. Aztán mondta hogy ez így milyen fura, és én mondtam hogyha megkérdezi akkor nem baj, ez után megkérdezte nem is 1x, csak ez így fura.17/L
2017. jan. 14. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Rengetegszer változik meg az ember véleménye valakiről ha jobban megismeri. Ha pár hónapja kérdezed, én se tartottam vonzónak azt az embert aki most a barátom, és akibe nagyon szerelmes vagyok. A pár hónap alatt a barátnőd is meglátta a srácban azt ami neked tetszett benne.

A helyzet furaságát is túldimenzionálod szerintem. Azt írod, a srác régebben, pár hónapja tetszett neked, ami azt sugallja hogy már nem. Akkor miért gond hogy a barátnőd több időt tölt veled. Nem mondod hogy jártatok volna a sráccal, vagy hogy nagyon beleszerelmesedtél volna, ami tabuvá tehetné a barátnőd számára. Ha minden srác aki valaha tetszett/bejött tabu lenne az összes barátnőmnek, nagyon sok szingli ember lenne a környezetemben. Nem birtoklod sem a srácot, sem a barátnődet, nem tartoznak neked engedélykéréssel.

Hagyd őket, hadd legyenek boldogok.

18L

2017. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!