Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz aki egy évvel alattam van és nagyon sokszor (majdnem mindig) a barátnőivel van?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik és én is tetszek neki és már nagyon oda szeretnék menni hozzá de mégis milyen ötletet tudnátok adni?


Légyszi normális válaszokat! :D


17 éves fiú vagyok, a lány 16



2017. jan. 14. 14:13
1 2
 1/15 Technokol Rapid ***** válasza:
100%

1. Lépés: Menj oda hozzá!

2. Lépés: Ott vagy!

3. Lépés: ???

4. Lépés: Profit!

2017. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem pont a 3. lépéshez kéne tanács :D
2017. jan. 14. 16:39
 3/15 wrspeed80 ***** válasza:

[link]

Csak simán kezdj el vele beszélgetni. Gondolom szoktál más emberekkel dumalni nem? Pont ugyanúgy kezdd el vele is, a többi majd alakul

2017. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2017. jan. 14. 17:55
 5/15 anonim válasza:
Szia!😊 Ha te is tetszel a lánynak akkor elég nagy a valószínűsége, hogy alapból arra vár, hogy odamenj hozzá. Plusz tapasztalatból mondom, hogy, ha odamennél tuti nem hajtanának el (se Ő, sem a barátnői). Ha már beszélgettetek (akár élőben, vagy messengeren) biztos könnyen menne a beszélgetés, jönnének témák, stb. :) És kisebb fact: A lányok szeretik az öleléseket, ha látod, hogy másokat is megölel simán köszönhetsz neki öleléssel is akár, így jobban észlelheti, hogy viszonzod az érzést.:)
2017. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem jártok egy busszal?
2017. jan. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Odamész hozzá, és tájékoztatod, hogy attraktívnak találod a megjelenését, és ebből kifolyólag szeretnél vele jobban megismerkedni. Mindezt fapofával kell tenned, és a szemébe kell nézned egész végig.

Ha határozott vagy, akármit elérhetsz az életben. Akár a Mount Everestről is lehugyozhatsz.

De nem leszel legalább a későbbiekben egy szánalmas pöts, aki saját magát fogja okolni azért, hogy soha se tudott lépni, hogy előrébb vigye a tyúkszaros kis életét.

2017. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 ---> szoktunk egy busszal menni néha
2017. jan. 15. 10:08
 9/15 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok :) Na, akkor miért nem ott beszélsz vele? Vagy ott is a barátnőivel van?

Egyébként honnan tudod, hogy tetszel neki?

2017. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Küldött elég sok és elég egyértelmű jelet:) és igen a barátnőivel van a buszon is mivel nagyjából egy környéken laknak.
2017. jan. 16. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!