Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri egy lányért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri egy lányért harcolni, még ilyenkor is?

Figyelt kérdés
Van barátja.. de közöttünk is több van, mint barátság.. Volt is, csak megint újra összejött az exével.. De tegnap elküldött egy olyan képet például, amin az van rajta, hogy mondja az egyik srác: "Ma ráhajtok arra a nőre!" Erre a másik: "De hát van barátja!" Erre a srác újra: "És? A kapuban is van kapus, mégis megpróbálsz gólt lőni!" Szerintem ezzel mindent elmondtam.. megkérdeztem tőle, hogy szeretsz? És nem válaszolt, csak annyit írt, hogy nem tudja miért, de most megdobbant a szíve.. De nem tudja, hogy mit érez.. Szerintetek? Én nagyon szeretem őt..

2017. jan. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Edgy tini p*csa, aki csak hülyíti a srácokat, mert ez dobja meg az egóját. Hagyd ott, az ilyen csak játszadozik veled, meg csak a szentimentális drámát fogja az arcodba tolni. Keress olyan lányt, aki szeretne téged annyira, mint te őt. Neki csak az egóját növeled, és semmi nem lesz cserébe. Meg ezek az edgy szövegek... "nem tudom miért, de megdobbant a szívem." Kerüli a kérdést, hogy majd amikor felhozod felháborodva a kérdést, ráfogja, hogy ez nem azt jelentette. Ha jót szeretnél, és nem lejáratni magad, ott hagyod. 18/f
2017. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha téged szeret akkor előtte szakítson az exével és legyen csak veled.

Ez nem fair a másikkal szemben(csak képzeld magad a helyébe).

2017. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"közöttünk is több van, mint barátság.. Volt is, csak megint újra összejött az exével."

Vagyis már több volt, mint barátság mikor visszament az exéhez.

Valamint barátja van, de nem tudja, hogy szeret-e másik fiút.

Ha jót akarsz magadnak felejtsd el :/

2017. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem megy.. Tudom, hogy mi volt közöttünk.. azt mondta, hogy, ha most még együtt is vannak, az nem jelenti azt, hogy együtt is maradnak.. Vagy, hogy vele lesz..
2017. jan. 15. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan lányt akarsz akit el lehet csábítani?

Amúgy aki ilyet mond az nem szereti a barátját...és nézd csak, hogy vele van együtt.

Ha egyszer elhagy téged egy másik fiúért, akkor meg le leszel döbbenve

2017. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy egy két alkalomra ágyasnak jó, de szerelemre nem.
2017. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2 dolgot mondok. Elég érthetően, világosan.

1: Sose harcolj egy nőért. Tegyél meg mindent, amit szívből csinálsz és ettől a tiéd lesz, de ne harcolj érte hagyd a faszba mindet.


2: Ne nyomuljál rá olyan nőre akinek palija van. Te is egy féreg vagy akkor meg a csaj is. Olyan lány aki akkor is flörtöl más pasival, amikor van barátja, még ha össze is jöttök nincs semmi biztosíték arra, hogy meg ne tegye veled is. Amit megérdemelnél.


Remélem elég érthető volt. Ha nem, sajnálom, magadra vess.

2017. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!