Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavar a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavar a fiú viselkedése. Miért van az, hogy egyszer kedves, máskor meg észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, viszont egy ideje próbálom már elfelejteni, mert teljesen kiszámíthatatlan a viselkedése. Én pedig belefáradtam ebbe. Ha olyanja van feltűnően engem néz, mosolyog rám, nagyon kedves velem, nevet még a legrosszabb vicceimen is (még csak nem is viccnek szánom őket), csak úgy a vállamra hajtja a fejét, szóval ilyesmiket csinál. Egyszerűen érzem, hogy tetszem neki, ezt egyébként mások is megerősítették. Viszont amikor már azt hinném, hogy komolyabban fog lépni felém, a következő alkalommal már nem is foglalkozik velem. Rám se néz, nem beszélget velem, ha próbálok kedves lenni vele, mintha észre sem venné. Aztán ha megint olyanja van, ismét megy a szemezés, sejtelmes viselkedés és ez a kör ismétlődik már hónapok óta. És mintha mindig akkor lépne felém, amikor azon lennék, hogy elfelejtsem. De nem tudom őt kiverni a fejemből, mert valahányszor sikerülni, elkezdi ezeket csinálni. Teljesen összetör, hogy így szórakozik velem, mert úgy érzem, totál hülyét csinál belőlem/csinálok magamból. Ó, és ami még kicsit kiakaszt, hogy mindezek mellett néha még féltékennyé is próbál tenni más lányokkal. Ha látja, hogy a közelben vagyok, elkezdi a lány haverjait ölelgetni, mert tudja, hogy látom. Miért csinálhatja ezt szerintetek? Csak mert ez egy idő után kezd nagyon rosszul esni, főleg úgy, hogy mindennap látom. Nem tudom, nekem hogyan kéne viselkednem vele, teljesen összezavar, amit csinál. Bocsi, kicsit hosszú lett, de ki kellett már írnom magamból. 17/L

2017. jan. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, csak fiúként :( 17/f
2017. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja velem is ugyan ez van:( 14/L
2017. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy tőle kérdezd meg. Nincs semmi gáz abban, ha megkérdezed. Nem lesz ettől rosszabb a világ.
2017. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Detto😡
2017. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt is ez a szitu...
2017. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!