Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz folyton, ha utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz folyton, ha utána elküld? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel azt hiszem alakul köztünk valami. Sokat beszélünk, hozzámér, szemezünk. Ma egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy nézett. Olyan volt mint aki arra vár, hogy odamenjek hozzá. Láttam rajta, hogy rossz kedve van, elég szomorú volt egész nap. Összeszedtem magam, odamentem, majd megkérdeztem, hogy ülhetek-e mellé. Erre azt mondta, hogy tök mindegy úgyis zenét akar hallgatni. Most ez mi? Szórakozik velem vagy miért csinálja ezt? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. jan. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kamuflegmázott, és várta, hogy érdeklődj mi baja van.
2017. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányoknak sokszor van rossz kedvük az biztos. Neked kell érezni meddig enged a leendő kapcsolat terén, ha te nem nézel ki belőle semmit holott teszel érte erőfeszítéseket, akkor nézz más után max féltékeny lesz.
2017. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

Legtöbb ilyen, jobb ha vigyázol.

Be kell fűzni gyorsan azt cső neki, feleséget ráérsz majd keresni 40 éves korodban.

2017. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Piros betűs napja van. :-))
2017. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!