Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem ertem? Szerintetek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem? Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Szoval a helyzet az, hogy ket fiuhoz vonzodom. Vagy en nem is tudom mar minek nevezni. Tudom, hogy ket fiu meg csak nem is tetszhet. Az egyik fiuba regebb ota belezugtam (?), de a masik fiuval irtam par sort es elkezdett tetszeni. Szerintem az elso fiuhoz valo vonzodasom lehet az igazi, mivel a masik fiu meg nagyon uj "dolog" szamomra. Viszont ha elkepzelem magam valamelyikuk mellett, nem mindig ugyanarra jutok...nem nagyon ertem. Valaszokat koszonom!

2017. jan. 16. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te csak az embereket szereted. És mivel mindenkiben pródálod a jót meglátni, ezért a két srácban is pont ezeket csináltad. Így tetszik mindkettő. Szerintem tölts el időt velük többet, és megtudod melyikőjüknek milyen szándéka van veled, illetve hogy melyikőjük stílusa tetszik neked jobban. Nem kell egyből dönteni, ismerd meg őket jobban.
2017. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz...erre meg nem is gondoltam...erdekes. koszi a valaszt!:D
2017. jan. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!