Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy egy fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy fiú és egy lány egymáshoz valók de még sem működik a szerelem?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem a legjobb lánybarátommal először azt hittük szerelmesek vagyunk egymásba de ez a szikra kb két hétig tartott azóta nem tudjuk mit érzünk a másik iránt nagyon sok a közös bennünk és sokat beszélgetünk erősen kötődünk egymáshoz mint emberhez de nem úgy mint egy párhoz lehet meg kéne maradnunk barátoknak így 3 csók után? F/15

2017. jan. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy igen.
2017. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem van egy osztálytársam és nagyon sok közös van bennünk, TÉNYLEG nagyon sok. De a szerelem nem alakult ki.
2017. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, szerintem hanyagoljátok ezt a szerelmesdit akkor, mert ha nem jön magától tényleg nem kell erőltetni. Én inkább legjobb baráti státuszba helyezném ezt a kapcsolatot, viszont mindenképp beszéljétek meg, hogy mi lenne ha restart-olnátok barátként mert nem igazán jön be ez a szerelem téma. Azért szurkolok h megmaradjatok barátnak! :) 14/L
2017. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!