Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon szép lány az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon szép lány az évfolyamunkban, és elég jó baráti kapcsoltban vagyunk. Ő úgy hív engem, hogy "Besztim". Én többet szeretnék mint barátság, de nem tudom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

14/F


2017. jan. 19. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Attól függ... Szeretnél-e vele barát lenni még? Mert ha igen akkor ne kockáztasd meg. Nem biztos hogy úgy esik le neki. Valószínűleg friendzone de nem veszett semmi. Adj jeleket és figyelj a reakcióra.
2017. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem, nem barátként szeretnék rá tekinteni...

2017. jan. 19. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
ugy ahogy az elso mondja, ha ugy latod hogy erdemes kockaztatni, probald meg, adj jeleket, es esetleg ha latod hogy ez bejon neki, hivd meg iskola utan es ott elmondhatod neki hogy tetszik
2017. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod neked is!

Most szombaton elhívtam a városban, és elfogadta a meghívást! Remélem jól sül el! :)

2017. jan. 19. 17:55
 5/6 A kérdező kommentje:
*városba
2017. jan. 19. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Besztim? Akkor szerintem itt már nincs esély :D
2017. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!