Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm furcsa dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furcsa dolgokat csinál. Félnem kellene?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,ő 16,már több mint egy éve együtt vagyunk,megbízom benne,csak már kezd zavarni,amiket csinál.

Szóval olykor megpróbálják felszedni,mert azt hiszik,hogy könnyen kapható.Ezeknek a srácoknak hagyni szokta,hogy próbálkozzanak,mert szereti nézni,ahogy szenvednek,aztán meg jól leoltja őket 1-2 hét után és igazából ennyi.

Kicsit több,mint egy hónapja ismét jött egy srác,akivel viszont már azóta beszél és nem tudom,hogy mit higgyek.(Facebookon Irkálnak egymásnak)

Teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem tudom,hogy játssza magát vagy már nem.(Dráma tagozatra jár,gondolom nem kell többet mondanom...)

Egyszerűen nem tudom,hogy mit gondoljak,csináljak...

Teljesen jól megvagyunk együtt,problémák sincsenek,viszont nem is szeretném,hogy történjen valami.

Szerintetek?



2017. jan. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni mennyit szoktál vele erről? Egyébként meg ha elég önbizalmat kap a kapcsolatból, akkor miért van szüksége még random fiúkra hogy csorgassák utána a nyálukat?
2017. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem... Teljesen jó sora van, nincs elkényeztetve,nem vagyok papucs,sem unalmas.
2017. jan. 19. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak spekuláció de lehet, hogy pont kényeztetésre vár a barátjától és ha azt nem kapja meg olyan szinten ahogy azt ő szeretné akkor másokhoz fordul... de ki tudja, lehet, hogy pont elég neki annyi önbizalom amennyit tőled kapott és most keres magának mást...


Beszélj vele konkrétan erről és ne legyél kislány megszólalni!

20F

2017. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 éves a mai világban nem egy fiúval fogja leélni az életét előbb utóbb úgyis lelép kár aggódnod :D
2017. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Dráma tagozatra jár,gondolom nem kell többet mondanom..."


Ez a mondat azért azt sugallja, hogy nem lepődsz meg ezen a viselkedésen.

És mivel én is tudom, hogy milyenek a "drámás" lányok átlagban, nagyon én sem lepődök meg (megsúgom Neked, hogy harminchoz közeledve sem tér mindegyik észhez, és ez is tapasztalat).

Persze a kérdés, hogy akkor miért is tartod még ezt a kapcsolatot így?

Te is érzed, hogy baj van, és le is írod.. így ezután ez a mondat, kicsit hamisnak tűnik, nem?

"Teljesen jól megvagyunk együtt,problémák sincsenek"

2017. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére már megoldódott minden magától.Azért köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!