Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk szoktak csak ugy szandek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szoktak csak ugy szandek nelkul ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Egy fiuval mentem egyutt haza es tok jot beszeltunk aztan hazaertem ram is irt es kozben a baratnommel is chatelt akinek ezt irt: "nem ertem h miert nincsen baratja mert tok szep es tok jo fej"

szerintetek tetszhetek neki vagy csak egy sima megjegyzes volt tole?

Nem tudok kiigazodni :/

Mert amugy nagyon szimpi srac es orulnek neki ha ezt nem csak ugy mondana



2017. jan. 19. 20:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Bejöhetsz neki.
2017. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Te homloklebeny! Azért mert szerinte szép vagy és jó fej még nem szerelmes beléd. Az még a másik, hogy valószínüleg nem annyira hülye, hogy ezt a te barátnőidnek fecsegné el. Talán azért nem nekik mert ők elmondanák neked.
2017. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

#2 De lehet közvetve akarja neki bevallani, hogy bejön neki :D

Amúgy érdekel 9 magos gmer péc 128 mega ram 250 gigás video kártya 2 megás táp, pentium amd proci kösz helo

2017. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom NEM LOPOTT xd
2017. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne nee kezd te is :DD

Koszonom az eddigi valaszokat es nem gondoltam egybol h szerelmes csak h talan erdeklodik e irantam

2017. jan. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!