Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem érzem azokat a bizonyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzem azokat a bizonyos "pillangókat" a gyomromban és nem is igazán tudnék okot mondani, hogy miért szeretem őt (azon kívül, hogy mert egyszerűen csak ő úgy önmaga), akkor lehet, hogy nem is vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Kb. három hete vagyunk együtt. Viszonylag sok időt töltünk egymással, de témánk nem mindig van. Rengeteget ölelget, puszilgat és mivel tudom, hogy szeretethiányos vagyok, nem tudom eldönteni, hogy csak emiatt eshetnek ezek ilyen jól, vagy mert tényleg imádom őt:).

Ha így gondolkozok, mindig arra jutok, hogy nagyon szeretem, de még sosem voltam (ezelőtt?) szerelmes, csak fellángolásaim voltak, amik azért eléggé az ellentétjei voltak ennek a mostani érzésnek, amely miatt nyugodt vagyok, úgy általánosságban vidám, de könnyen megsértődök és féltékenykedek, nem kicsit:D vágyom arra, hogy megöleljen, megpusziljon...mondjuk még a csókig nem jutottunk el, de ez talán nem is baj a mi korunkban:D

Úristen, na ez így nagyon keszekusza lett...:D

Mindegy, ha van valami tipped/kérdésed/válaszod, kérlek írd le!:D köszi.:))



2017. jan. 19. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az például nem jó jel, hogy itt kérdezed ezt meg.
2017. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%

"Mindegy, ha van valami tipped/kérdésed/válaszod, kérlek írd le!" Ez a lehetőséget ki nem hagyom, mindig is érdekelt az örök élet titka, mi az? Ki teremtette a világot? VAgy véletlen kémia reakciók során jöttek létre?? HÁny értelmes lény van a világban??

A Földet ki tartja, mert az nem lehet, hogy csak úgy repül az űrben vagy igen?? Ki az a Justin Bieber?

Miért azonosítják egyesek a gyomorbajukat pillangókkal? Miért tesz fel valaki ilyen kérdéseket? Miért unatkozól ennyire? MI a franc bajod van??

2017. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

A számból vetted ki a szót xD

2017. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát tényleg, ha itt kérdezed, meg itt kérsz megerősítést, akkor talán nem vagy szerelmes, mert szerintem azt biztosan tudnád. Viszont, hogyha úgy érzed, jó ő neked, hogy ott van, és megértitek egymást, akkor miért ne maradhatnál vele együtt?
2017. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!