Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel együtt kezdtük az általánost, azóta barátok vagyunk. Már 2-3 éve többet érzek iránta, de kicsit félős vagyok ilyen téren, és semmi jelet nem mutatott arra, hogy próbálkoznom kéne, sőt. Felejtsem el? 17/F 17/L

Figyelt kérdés

Semmi jelet nem mutat arra, hogy szeretne tőlem valamit ilyen téren, pedig próbálkoztam már elég nyilvánvaló kérdésekkel is felé ilyen téren hátha, de egyértelműen elutasított. Barátok vagyunk, tényleg olyan személyiséggel rendelkező lány, akivel ritkán találkozok, és én tényleg szerelmes vagyok belé, de én nem értem. Évek óta mindig, bármi probléma van ott vagyok vele, vagy tud velem beszélni, ha úgy van próbálok tanácsokat adni, szerintem nem is nézek ki rosszul, de neki csak a tapló, tipikus SWAG "fiúk" jönnek be, akik hülyék mint a p*csa mellé. Próbáltam hanyagolni a vele való beszélgetést, de nem bírtam 1 hétnél tovább :/ Még egy barátnőm nem volt eddig, mert mással tényleg nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot.


Láttok esélyt rá, hogy lesz ebből valami, vagy felejtsem el? Az ízlését nem tudom megváltoztatni.



2017. jan. 20. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én nem sok esélyt látok erre, bocs! Ez a viszonzatlan szerelem kategóriába sorolható. Próbáld meg elfelejteni a lányt, mást nem nagyon tudsz tenni. Ennek egyszerű módja az, ha vmi olyant csinálsz, amit szeretsz, ezzel lekötöd a gondolataidat. A lánynak meg segíts, ahogy tudsz, állj mellette, ha bajban van, folytasd úgy, ahogy azelőtt. Aztán ki tudja, hogy lesz-e még belőle valami...

17/f

2017. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!