Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek a barátnőjével?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Röviden, volt egy lány aki teljesen belém szeretett (most nevezzük csak katának), de akkor nem jöttem össze vele (hogy miért az most mindegy), így ment ez kb egy évig, de aztán megfordult a helyzet, már barátja is van. Viszont kata legjobb barátnőjének eléggé bejövök, összejöjjek vele hogy többet láthassam? Egyszerűen nem bírom ki nélküle, már lassan fél éve mindig rá gondolok, az utcán is csak őt keresem mindig, akárhányszor találkozom vele görcsbe rándul a gyomrom, és félek hogy valamit rosszul csinálok, vagy leégetem magam. Tudom hogy ez a megoldás valószínűleg senkinek se lenne jó, de már teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. jan. 20. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
ettől a hülyeségtől összeomlott a spotify-om...viccen kívül
2017. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha jol ertem , akit elutasitottal , Kata jon be neked , es azert szeretnel összejönni a barátnőjével , hogy ot lásd. Őszintén szólva ennel nagyobb hülyeséget nem nagyon tudnál kitalálni , minthogy osszejojj a legjobb barátnőjével :/
2017. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:

Összejössz annak a lánynak a barátnőjével, akibe szerelmes vagy.


Tételezzük fel, hogy összejössz vele. Mit érsz el?

-Ha kiderül, hogy amúgy totál hidegen hagy a barátnője Kata megharagszik rád, elhord mindennek, valszeg utálni fog.

-A legjobb barátnőjét érzelmileg megbántod. Lelki traumát biztosan nem kap egy 1 hónapos párkapcsolattól, de valószínűleg kevésbé tudna megbízni az emberekben, nehezebben fog tudni ismerkedni, stb. <--- mert te mint tapintatlan, kihasználtad őt és ettől a jövőben is valószínűleg félne.

-Ha a barátnőjével maradsz és megszereted, tök jól ellesztek akkor.. van egy tök jó párkapcsolatod, csak aztán meg ne csald Katával ha úgy alakul.


A harmadik variánst nem tudom elképzelni, a leírtak alapján túl sok érzelmet táplálsz Kata iránt. Ha rám hallgatsz, nem mész bele ebbe. Ne bánts meg egy embert azért, mert te szerelmes vagy. Szép dolog a szerelem, de tudjuk hol a határ. Azon kívül, Katának még mindig ott a barátja. Gondolom nem azért jött össze vele, mert olyan marhára utálja a srácot. Ha összejössz a barátnőjével, szerinted mennyi eséllyel dobná érted a barátját úgy, hogy közbe te is kapcsolatba vagy? Teljesen mindegy, hogy nézed, mindenhogy rossz. Az még a jobbik eset lenne, ha te jössz ki a legrosszabbul és nem "károsodik" csóri leány.

2017. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hagyom az egészet, túlságosan kedvelek/szeretek mindenkit ebben a szituációban ahhoz hogy egy ilyet meglépjek. Lehet így lesz ha nem is a legjobb de a leghelyesebb.
2017. jan. 21. 03:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már van neki barája akivel gondolom boldog akkor hagyd őket, a barátnőjét meg főleg.
2017. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!