Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel lassan 2 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt de. (? )

Figyelt kérdés

Na szóval barátnőmmel lassan két hónapja vagyunk együtt.

Eddig csak én mentem hozzájuk, mert neki idő kell ahhoz hogy ő átjöjjön.. Amikor rá kérdezek nála hogy és te mikor jössz? a válasza: nem tudom.. Meg amit észrevettem hogy Én hiába is mondom neki hogy "Szeretlek" ő nem mondja hogy én is téged.. csak amikor beszélünk (FB-n) akkor írja hogy Szeretlek.. de amúgy nem.. Ilyenkor mivan? :D



2017. jan. 20. 22:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eléggé sz#rul fogalmaztam, előre is bocsánat. :D
2017. jan. 20. 22:36
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is idő kellett míg tudtam mondani a barátomnak hogy szeretem. Fura, nem tudom miért. A 'nem tudom'-ot értsd úgy hogy nem akar konkrétat mondani, mert tényleg nem tudja még ő sem:D

(nálam így szoktak lenni a dolgok:D)

2017. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az miért van hogy ha példaként csókolom őt, akkor úgy el lök magától? meg hogy én ölelgethetem, ő nem ölel meg.. nem bújik hozzám..
2017. jan. 21. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jössz be neki , az meg h olelgeted , nem tud mit csinálni.

Hagyj neki egy kis teret , rendben ? Ne menj hozzá olyan gyakran , ne mond sűrűn hogy szeretlek , egy két naponta csak ,. Aztán ha hiányzik neki , majd rá fog jönni

:)


Ha meg nem , akkor veszett fejsze sajnos :(

2017. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm a választ! :)
2017. jan. 21. 00:35
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha nem jönnék be neki akkor miért jött velem össze? 2 hónapig tartott az míg összejöttünk.
2017. jan. 21. 00:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy önbizalomhiányos kislány. Én is ilyen voltam, meg lehet, hogy kicsit még most is. Szégyellős elötted gondolom. Beszélgessetek többet, mondd el neki, mennyire tetszik neked, hogy milyen szép. De ne nyálazz, nem kell olyan gyöngéden mondani. Bár jó tanácsot nem tudnék mondani, mert én egy bók után csak azt várnám, hogy jól megrakjanak :D
2017. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatotokat szüneteltesd egy picit. Ha szeretné veled járni rá fog jönni, ha egy picit szünetelteted a kapcsolatotokat.
2017. jan. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Félénk ez a lány. Nem mer hirtelen lépni.

Mint az elöttem lévők írták, mondd neki hogy milyen szép stb. Adj neki egy kis önbizalmat.:)

2017. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy önbizalom hiány :/ de hiába is mondom neki hogy felesleges.. de nem változik ez a dolog
2017. jan. 21. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!