Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjem el a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem el a beszélgetést a lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lány,be is jelöltem még novemberben,de én hülye még nem beszéltem vele.Nem ismerjük egymást,de megszeretném ismerni.Személyesen odamennék hozzá,azzal nem lenne gond,de mindig a barátnőivel van,4-en 5-en vannak mindig,úgy meg tuti nem megyek oda ismerkedés céljából.Ezért akarok kezdeményezni neten,persze később ha látnám beszélnék vele már személyesen is.

Hogy kezdjem el?Nem gáz hogy 2 hónapja jelöltem be és csak most írnék rá?


2017. jan. 21. 01:11
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%

Hát nem sietted el a kezdeményezést, de nyugodtan írj rá. Tudom, hogy kb lehetetlen görcs nélkül beszélgetni első alkalommal de valahol el kell kezdeni.


Írj rá neten, úgysem tudsz róla semmit. Annyi kérdésed lehet felé ahány csillag van az égen. Ha ő visszakérdez és érdeklődik feléd az pedig csak pozitív jel neked és még többet fogtok valószínűleg beszélgetni. Nincs mit vesztened, azon kívül van még 5 milliárd másik lány a Földön..


Témázgatni pedig egyáltalán nem nagy dolog, bármi általánosra rákérdezhetsz. Minek tanul, mi akar lenni ha nagy lesz, milyen zenéket szeret, stb. A lelkisebb dolgokat viszont még hanyagold - légy tapintatos. Ha olyan a csajszi, nem akar beleavatni az élete mélyébe első pár beszélgetés alatt, hidd el.

2017. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm válaszod! :)
2017. jan. 21. 02:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
köszönj neki:D
2017. jan. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DDD
2017. jan. 21. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!