Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Fura az egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Fura az egész dolog. Nagyon megbánthattam. (lent)

Figyelt kérdés
Beszèlgettem egy lánnyal snapchaten ès bevallotta, hogy szerelmes belèm (12 èves) ès èn is elkezdtem èrezni iránta valamit (16). Tegnap megmondtam neki, hogy nem hinnèm, hogy fog menni a korkülönbség miatt. Előtte mèg küldött magáról olyan kèpeket, ami alá azt írta, hogy csak nekem, csak most. Meg beszèlgettünk, ès látszott rajta, hogy nagyon boldog, ès eszembe jutott, hogy el fogom mondani neki, hogy nem fog működni a dolog. Nagyon megsajnáltam. De elmondtam neki. Akkor azt mondta, hogy semmi baj, meg megèrt. De este rámírt, ès megkèrdezte, hogy mi a helyzet. Mondtam, hogy elég szarul èrzemm magam a dèlután történtek miatt. Azt mondta, ne aggódjak, biztosan találok nála jobbat. Ès egyszer csak elkezdett sírni (láttam, mert videóztunk). Azt mondta, hogy meg akar halni. Pontosabban azt, hogy ,,most jó lenne meghalni a g***be''. Meg anyám se engedte volna a kapcsolatot. Èn csak jót akartam neki. Nem akartam, hogy azèrt hívják qrvának, mert 12 évesen 16 èves barátja van. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tettek? Csak normális válaszokat. Köszi.

2017. jan. 21. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de szerintem az a lány még azt se tudja mi az a szerelem. Nem normális az ilyen! Olyat írni hogy most jó lenne meghalni a g*cibe... Még nem is ivarérett.
2017. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Genious ***** válasza:
47%

Minden esetre a szülők a legkisebb gondod. Most a korkülönbség nagy de 10 év múlva már meg se kottyan. De most ez a kapcsolat nem működhet. Jól tetted, hogy megmondtad. Majd talán később.


Sok sikert!


Genious

2017. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!