Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tanácsot adni? Szerelmes vagyok a tanáromba.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ő 33, de nem érdekel. Ő persze nem így érez, viszont tudja a dolgot és ugyanúgy viselkedik velem, mint azelőtt. Én vagyok a kedvence, mindent nekem küldd el, ha kell, nekem mondd el és értesít dolgokról. Olykor még arra is megkér, hogy emlékeztessem őt valamire facebookon. És hülyéskedni is szokott velem. Rámbíz olyan döntéseket, amiket neki kene meghoznia és megdícséri a hajam, füllbevalóm, tőlem többet vár el, igaz jó vagyok a tantárgyból. Szerintetek ez jelenthet valamit? Az, hogy szimpatizál velem, tudom. De több is lehet e mögött? Nekem az is jó lenne, ha akkor lenne köztünk valami, ha én már elvégeztem a sulit.

2017. jan. 21. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van neki valakije?
2017. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen, nagyon fiatalos és gyermeklelkű, ha nem tudnám hogy néz ki, elmenne 20 évesnek is. Tényleg elég éretlen. Valószínűleg ebből adódik, hogy 33 évesen egyedül van.
2017. jan. 21. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!.

Valamit biztos érez, lehet amiatt mert te így gondolkodsz róla, és ez felkeltette az érdeklődését, de vigyázz sokszor az ilyenek nem vesznek komolyan téged.

2017. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz neki, (és magadnak) csak akkor közeledj, ha már elvégezted a sulit!
2017. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor így semmi akadálya nem lesz, csak várd meg amíg elballagsz, már csak 1-2 év. Utána elhívhatod valahová, az olvasottak alapján szerintem nem fog visszautasítani. :) (első válaszoló voltam)
2017. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Velem is ugyanez volt.Sőt egyszer elmondta az egész tanári karnak hogy mennyire kedvel engem ezert meg azert meg elmondta hogy bennem bizik es olyan dolgokat bizott rám amiket senki másra.Meg olyan dolgokat engedett meg nekem amiket másnak nem.És elmondta hogy magával vinne nyáron valahova és mondta hogy ballagásom után akár meg is puszilhatom😊😊
2017. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Szo** le
2018. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%
szerintem vigyázz vele, ne használjon ki téged.
2018. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!