Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek összejött gimiben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek összejött gimiben?

Figyelt kérdés
Általánosba járok,az utolsó évem ez.Nem nagyon találtam barátokat, és barátot se,pedig majdnem mindenkinek van, így elég szerencsétlennek érzem magam.Veletek volt már hasonló? Esetleg középiskolában összejött?

2017. jan. 21. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, és nekem nem is fog. Majd összejön neked, ne aggódj! Ráérsz még, van időd.
2017. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasonló voltam én is, most meg rengetegen ismernek, nagyon sok barátom van.
2017. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem igazán. de jó haverokat lehet találni, barátok, barátnő, pasi már más kérdés. mind rajtad múlik. de talán könnyebben fog menni.
2017. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és sajnálom,akinek nem jött össze
2017. jan. 21. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Velem is ez a helyzet :'D
2017. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátokat bárhol találhatsz, de ha szerelem nem jön össze gimi alatt, ott az egyetem is,ahol még több embert ismerhetsz meg

Te is kezdeményezhetsz ha megtetszik valaki

2017. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon összejött. Általánosban én voltam a kiközösített lúzer, az ügyeletes stréber. Gimiben viszonylag népszerű vagyok, és ami még fontosabb, megtaláltam mivel akarok foglalkozni, a stílusomat, az egyéniségemet, vannak barátaim akikre bármikor számíthatok és barátom akibe nagyon szerelmes vagyok. 18L
2017. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
utolsó (5.-->szakképzés) éven vagyok, az 1-2 haverom átkerült másik osztályba, barátnőm sincs
2017. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!