Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne szeress...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne szeressen belém?

Figyelt kérdés
Anyukáméknak egy nagyon jó ismerősének van egy hetedikes lányuk és a múltkor voltak nálunk és találkoztam velük. Aztán a kislány be jelölt facebookon meg írt is nekem, nagyon okos normális felvilágosultabb az ő korosztályához képest, el is lehet vele beszélgetni ahhoz képest, hogy egy hetedikes, de szinte biztos vagyok benne, ha sokáig beszélgetnék vele, meg rokonszenves lennék, akkor belém szeretne, amit persze nem akarok, mert ő 12 éves én meg 19. Gondolom mindenkinek érthető, hogy miért nem akarom, esetleg, hogyan tudnám elkerülni, hogy ez ne következzen be?

2017. jan. 22. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne lehetne hogy beléd lehessen szerelmes? Más dolog hogy te nem fogod viszonozni, de abból nem sülhet ki rossz ha szerelmes lesz.

Elméletiileg.

2017. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne beszélgess vele!
2017. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom félek, hogy ha szerelmi bánata lenne utána akkor észrevennék a szülei, aztán meg biztosan elmondaná az anyjának, hogy miért, de ez nem az én hibám...

A visszaíráson gondolkodtam, de az megint parasztság.

2017. jan. 22. 01:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Finoman éreztesd vele, hogy barátként tekintesz rá, és többet nem szeretnéd, hogy akarjon tőled. :)

19/l

2017. jan. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szóba kerül, mondd neki hogy van egy veled egykorú lány aki tetszik.

Ha értelmes, ebből levágja a dolgokat... :)

2017. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem nagyon tudod befolyásolni és van, hogy a bunkóság, elutasítás csak még kívánatosabbá tesz valakit, mert gyakran az elérhetetlen mégvonzóbb. gyakran pont azért nem lesz szerelem, mert túlságosan barátságos az ember, ezért csak barátnak tekintik, nem szerelmi, stb partnernek és barát zóna lesz belőle.

szerintem add magad és ne agyalj rajta, hogy hova vezet mindez, mert nem sok kihatásod van rá, hogy ő mit érez. annyit tehetsz, hogy nem nőként, lányként kezeled, hanem barátként, haverként. nem bókolsz, nem udvarolsz, nem érezteted vele, hogy te srác vagy, ő meg lány.


egyébként ez a korkülönbség csak most gáz. később simán elmehet. van olyan barátom, akit ugyanígy 12 éves korában nézett ki magának egy csaj, amikor a srác 18-20 volt. a srác türelmes volt, nem kezdett ki a kislánnyal, másokkal járt, de amikor épp nem volt kapcsolata és a lány 17 lett összejöttek. azóta a lány elmúlt 20 és most együtt élnek, eljegyezték egymást.

2017. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg az utolsónak szépen kifejtetted és persze tudom, hogy később ez elhanyagolható korkülönbség :)
2017. jan. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!