Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tudni a Kurd származá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketebarany333 kérdése:

Mit kell tudni a Kurd származású emberekről? Milyen a nőkhöz való viszonyulásuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy iskolába járok egy Kurd fiúval, nagyon tetszik nekem, és én is neki. Mielőtt komolyabbra fordulna a dolog, szeretném kikérni a véleményeteket, illetve, hogy milyenek a Kurd emberek. Eddig nekem egy teljesen átlagos srácnak tűnik, néha kicsit megőrül, és szekálja a többieket, de ettől eltekintve aranyos. Szeretnék többet megtudni a Kurdokról, módom nincs sajnos, hogy tőle kérdezzek, mivel nem igazán beszélünk egy nyelvet. Persze megértjük egymást, tudom gáz a helyzet. Köszönöm szépen előre is! :)

17/L



2017. jan. 22. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utánaolvastam pöppet, de semmi különös. Kicsit baljós szaga van ennek nekem. Nem ismered a kultúrájukat, se nem beszéltek egy nyelvet. Szerintem csak óvatosan azért. Az ilyen fajta kultúrák nem a nyugalmukról, és ehhez hasonló tulajdonságokról ismeretesek. Ettől független nem akarom elítélni. Azért óvatosan. Olvass utána, de én olyan különösebbet nem találtam. 18/f
2017. jan. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Én ismerek pár kurdot, teljesen átlagosak, nem kell hozzájuk használati utasítás. :)
2017. jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"néha kicsit megőrül, és szekálja a többieket,"

Itt a valaszod, felejtos.

2017. jan. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé erőszakosak tudnak lenni és úgy általában véve ez igaz is a mentalitásukra.
2017. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hű, köszönöm! :) Szerintetek akkor hagyjam?
2017. jan. 22. 15:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap sulizok... Picit félek...Pénteken mikor jöttem ki a suliból, időpontom volt, ugye, és ő nem jött be órára, mert neki is. És egyik haverjával kint beszélgetett, én nem láttam ugyan, de éreztem, hogy ott van. Ő az akire mindig mosolygok, tehát most se maradt el és akkor odahívott magához. Hogy menjek közelebb... Én húztam az agyát, csak furán néztem rá, hogy még meggondolom. Közbe elkezdtem beszélni a haverjával, és kért még egyszer, hogy menjek, de nem figyeltem. És utána kérte a kezemet, én meg megint "nem figyeltem", odaadtam, és olyan gyorsan húzott magához hogy észre se vettem... Megölelt, én meg felse fogtam, de visszaöleltem... És a derekamról lecsúszott a keze, gondolom "véletlen".... Megkérdeztem mit csinál?! És elkezdtek kacagni xd aztán mikor jöttem ki, még hallottam, ahogy a srác haverja le cukiz. Na, szerintetek? Most mi legyen?
2017. jan. 22. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet keson valaszolok , viszont erdekelne mi lett a sztori vege :D


Nekem is kurd baratom van egyebkent, es ahogy osszekerultunk rengeteg kurdot megismertem, mondjuk javareszt fiukat. Nekem a 2 ev alatt csak az egyik haverjaval volt problemam, es vele is csak akkor ha ivott, de egyebkent semmi. Az igaz hogy az agyuk el tud borulni de csak akkor ha fontos dologrol van szo, nalam 2 ev alatt meg a hangjat sem emelte fel ram egyszer sem. Nem volt veluk gond soha, van amirol mas a felfogasuk de ugy ennyi. Altalaban azon ossze tudunk veszni hogy en nem hiszek semmiben, es mindig ramszol hogy nem feltetlen az o vallasukba kell hinnem de egy isten van. Kb ennyi. Teszem hozza az en baratom iraki kurd akitol mindenki ova intett mert rossz sorsom lesz stb. 2 testverevel mar talalkoztam a 4bol es ok is nagyon szimpatikusak voltak, viszonylag europai felfogassal rendelkeznek mar, szoval nem a regi dolgokat tartjak ki hogy hova hazasodik stb, bar az ismerosok kozott erre is van pelda.


Miben nyilvanul meg egyebkent, hogy szekalja a tobbieket?

2018. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!