Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akit még a régi sulimból ismerek. Hetedikes vagyok, ő pedig kilencedikes. Akkor ballagott mikor mi elköltöztünk. Ballagáson kaptam egy ölelést és a határa vatt, úgy mentünk ki a suliból. Ennek már fél éve és én azóta szeretem. Mit tehetnék? Elmondani semmiképp sem szeretném, mert taoasztaltam, higy ha elmondom, megromlik a barátságunk. Koleszos, de minden pénteken amikor hazaér az az első hogy hív, higy mikor hol tali. Mert barátilag fontos vagyok neki, de ő egy picit többet jelent nekem. Tudnátok segíteni hogy mit kezdjek a helyzettel?

2017. jan. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne siess el semmit, nem kell a tudtára adni egyből. ha esetleg apróbb jeleket adsz akkor hátha leesik neki mizu van, és majd lép vagy nem. Ha nem,akkor hagyd a francba. Amúgy is, szerintem fiatal vagy még ehhez.
2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaajj. Most eszembe juttattad a 10-es pasim. Sokat vitt a hátán. Azt nagyon szerettem. Köszi. A szép emléket,🙇🙏🙏
2017. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miket szoktatok csinalni? Milyen történeteket oszt meg veled? Például csajozós történetet megoszt veled? Írhatsz privátba is, segítek!
2017. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!