Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki 176cm magas, és 116kg de mégsem egy zsírgolyó (bocsánat) hanem szép és csak egy kicsit itt ott duci?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Én 183magas vagyok és 65 kiló. Eszembe se jutna nálam nagyobb darab lánnyal randizni. De ez az én ízlésemet mutatja a kérdésre az a válasz, hogy biztos van.
2017. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

FOgalmam sincs, nem szokásom ítélkezni, én is akörüli magasságon vagyok 62 kiló jelenleg, amíg jól érzed magad addig jó, de ha változtatni szeretnél akkor a döntés mindig ott lesz a kezedben.

Én pld hízni akarok még, de a választ sajnos addig nem fogom tudni, amíg nem kerülök ilyennel szemben, a gyakrolatban mindig minden más, mint elméletben.

2017. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Nekem ne mond azt,hogy valaki 116 kg-al csak egy kicsit duci....

Ez súlyos önértékelési probléma,vagy csak nincs otthon tükör.

2017. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem rólam van itt szó, mielőtt elkezdene engem mindenki csesztetni!!
2017. jan. 22. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát én nem tudom hogy 116kg-al hogy lehetsz egy kicsit duci.

Lehet hogy te latod magad annak és jóval kövérebb vagy. Bocsi hogy igy irtam.

De ha küldesz képet mondok még pontos véleményt is. Amugy hány éves vagy?

És 100% hogy van olyan srác.

16/l:)

2017. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Én igen

Csak is az ilyen lányok jöhetnek szóba bár talán kicsit magas...

esetleg kép róla?

2017. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

185cm/90kg vagyok. Nem jönnék össze nálam nagyobb darab lánnyal.

16F

2017. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Én barátnőm 170 cm magas és 110 kiló. Ő rajta szépen eloszlik, leginkább a hasán látszik hogy elég kövér, meg az arcán, de neki ez így is jól áll. Ő persze 3 éve volt már 130 kiló is, akkor nem is nézett ki jól, még jóval igénytelenebb volt magára.

Egyébként nekem bejön. Nálam a lányok többsége akkor jön be ha nem is annyira vékonyak, de nem is kövérek, a kicsit ducibb, agy sportosabb lányok az eseteim. A barátnőm meg azért jön be, mert hatalmas nagy szíve van, arca szép, törődik magával, az hogy kövér nem ok arra hogy emiatt ne vegyem őt emberszámba. Én elfogadtam őt és ilyennek szerettem meg. Egyedül azért féltem őt mert félek hogy rá megy az egészségére, sokszor esik úgy haza hogy fájnak a lábai, meg a dereka ha olyan munkája volt amivel megerőltette magát. Én nem erőltetem rá a fogyást így is 20 kilót adott le alig 3 éve.

2017. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Összejöhet, de ilyen súllyal már nem duci, hanem KÖVÉR.

Ezt így hívják, tanuld meg. Tanulja meg ő is.

Van, aki szereti, de ilyennek lenni nem egészséges. Nem lesz hosszú élete, és 50 évesen már egy roncs lesz, pl. alig fog tudni járni.

2017. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2017. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!