Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen felejtő technikák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen felejtő technikák vannak? Hogy szuntethetnem meg az erzeseim?

Figyelt kérdés
Szóval hogy plátói a szerelmem, viszont én iszonyatosan szeretem a fiut, akivel amugy nincs sok kapcsolat azon kivul, hogy osztalytarsam. Csak neha csinal nagyon erdekes es felreertheto dolgokat. De a legtobb esetben eszre sem vesz. Szoval en nagyon szeretem ot, es nagyon ragaszkodo tipus vagyok, ezert ezek miatt a kis akciok miatt nem tudom lehetetlennek gondolni az egeszet. Mit ajanlanatok? Milyen praktikak vannak a "szerelem felejtesre"?

2017. jan. 24. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Változtass a külsődön. Lehet ez akár a ruhastílusod megváltoztatása, új fajta ruhák. Lehet egy új frizura. Mindegy, itta lényeg az hogy változtass a kinézeteden.


Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz. Ha bármi hobbid van, azzal foglald le magad, és csináld azokat amik felvidítanak, vagy csak alapból imádod csinálni.


Ismerj meg új embereket. Segítenek felejteni, és észre fogod venni, hogy nem csak az egyetlen srác fog tudni boldoggá tenni. Rengeteg ember van még rajta kívül.


A legfontosabb meg az hogy akard is elfelejteni. Ha pedig már jól haladsz, akkor ne ess vissza, csak felejtsd el. Sok sikert.

2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Armentrout válasza:
Véleményem szerint két opció van. Mivel mondtad hogy ez plátói, így lehet, hogy még nem ismered eléggé és inkább az tetszik amit képvisel és nem ő maga. Ez esetben kezdj el beszélgetni vele, és talán rájössz hogy nem is olyan fantasztikus mint gondoltad és kiábrándulsz. Ha úgy érzed pattint de továbbra is tetszik akkor szedd össze a rossz tulajdonságait és koncentrálj azokra. És persze azok amit az első mondott
2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!