Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány sokkal "menőbb" mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány sokkal "menőbb" mint én. Félek, hogy emiatt kiábrándul?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal aki irtó népszerű/menő ahogy tetszik. Tényleg sokan követik a közösségi oldalait és ő erre nagyon oda is figyel, ő ilyen. Nagyon szép egyébként és okos aranyos lány. Én is tetszem neki ez biztos, bár első csók s ilyenek még nem történtek. Nem "merek" úgy igazán továbblépni mert én nagyon nem vagyok olyan mint ő. Én 1-2 éve töröltem is a facebookomat azóta az újon csak kábé 20 ember van de azokkal mind beszélek is, profilképem van de ennyi se instám se semmi. Ettől függetlenül megtetszettem neki mivel elég jól nézek kis és öltözködésre, arcomra, testemre én nagyon odafigyelek sokan meg is néznek szóval engem is érdekelnek a külsőségek de szerintem mindenkit valamennyire. Általában.

Ő tök más, neki 1000 meg egy képe van, sok barátnője barátja haverja. Az a gond, hogy mi kábé 1 éve költöztünk ide az ország másik végéből és itt nem igazán vannak még ismerőseim, többnyire egyedül járok kelek, a régiekhez meg amikor csak tudok visszaugrok. Mikor idejöttünk rögtön lett is egy barátnőm de annak nem rég lett vége azóta tényleg tök gáz vagyok.

Ha pedig jobban megismer attól tartok, hogy ez fel fog tűnni neki és kiábrándul. Persze én egyébként egészen társasági ember vagyok de itt konkrétan senkim sincsen aki úgy igazán fontos. Viszont nagyon vonzó számomra ez a lány úgy ahogy van de tök egyértelmű, hogy neki ez a dolog milyen fontos talán a "hírneve" vagy nemtudom. Félek, hogy ezek az apróságnak tűnő dolgok fognak keresztbe tenni nekem.


2017. jan. 26. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben már, és az én esetemben a lány hamar túllépett rajtam mert akik ilyenek azok gyorsan váltogatják a fiúikat.
2017. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerd ki a lanyt,hogy ha kellenel neki ,hosszabb tavra tervezne e veled vagy sem.Elmondod neki mar az elejen egy egyszeru beszelgetesben,hogy mivel nem reg koltoztel fel nincs sok ismerosod meg.Meglatod majd a reakciojat es kiderul hogyan all ehhez
2017. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!