Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? (Sürgős)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? (Sürgős)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy lány és azt szeretném tudni, hogy szemezésnél miből tudom meg ha én is tetszem neki?

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. febr. 8. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem néz el/sokáig nem néz el. Látod a szemében. :) Figyeld a mikromimikát.
2017. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz az amit első leír. Ugyanakkor ha rádnéz és elkapja a tekintetét akkor az ugyanúgy jelentheti hogy tetszel neki. Azt azért észreveszed ha valaki csak úgy átnéz rajtad és szimplán nem érdekled ,ahogy azt is ha azért kapja el a tekintetét mert bejössz neki csak kicsit félősebb. :)
2017. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

Jöhetnek még!

2017. febr. 8. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak szemezésből másképp nem lehet megállapítani. Ha mosolyog, nevet, akkor nyilván tetszel neki (jobb esetben legalábbis ezért nevetnek a hölgyek).
2017. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy viselkedem azzal a fiúval aki tetszik, hogy mikor ránézek és pont engem néz ( nagyon a szemembe tud nézni) akkor hirtelen elkapom a fejem mert konkrétan végem van olyankor :D... De pl ha beszélget velem akkor valamiért nem tudok olyan bő válaszokat adni mert összezavarodom. És az utóbbi elég észrevehető. De ez lányfüggő mert ha félősebb mint én akkor ezekhez hasonló jeleket ad viszont ha nyíltabb meg ilyesmi akkor nem tudom mert nem vagyok olyan. Remélem segítettem :)
2017. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elvörösödik a feje, majd lenéz a földre, közben össze vissza néz, egyszer ki az ablakon, egyszer meg rád és, akkor biztos, hogy tetszel neki. :) Figyeld a reakcióit. :)
2017. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!
2017. febr. 9. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] amikor ilyen fejet vág,akkor van nála esélyed!
2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hülyeségtől kímélj kérlek.
2017. febr. 9. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!