Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Leginkább 16-17 éves lányok válaszát várom. Szóval ti mit gondolnátok, ha egy látásból ismert fiú bejelölne titeket? Feltételeznétek, hogy azért jelölt be, mert tetszetek neki?

2017. febr. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, feltételezném, de nem lennék mérges, örülnék:) Bár ha csak látásból ismer, nyomozhatott utánam, hogy kiderítette a nevem, és az lehet kicsit megijesztene...

17/L

2017. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék! De nem gondolnék semmit amíg nem ír rám.
2017. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat oszinten kicsit megijednek, joggal felteteleznem, hogy gyereket akar tolem, illetve a facebookos kepeimre szeretne rejszolni, es ha nyomozott is utanam....ki tudja, lehet a.szobaja az en kepeimmel van kitapetazva, nos a lenyegre terve a rendorseg segitseget kernem! L16
2017. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha látásból ismerem a srácot és ad jeleket (néz ,elkapja a tekintetét ,lehajtja a fejét stb.) és így bejelölne akkor valószínűleg arra gondolbék hogy tetszem neki. Ha nekem is tetszik vagy legalábbis szimpatikus örülnék neki. De ha tényleg tetszem neki és bejelöl akkor már irjon is :D


Ha látásból ismerem ,de nem mutatta jelét annak hogy tetszem neki ,nyilván nem gondolom azt. De valószínűleg visszajelölöm ha sokat látom pl. iskolában.

2017. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Fiú szemszögből írom ezt. ...

80%-ban valószínűnek tartom, hogy azért jelölt be, mert bejössz neki.

Én is csináltam egy ilyet, kb. pont most kettő hónapja.

(igaz, egyáltalán nem voltam sikeres, hülyeséget írtam, a "beszélgetés" gyorsan befagyott, azóta is elég zavarodott, h érdemes-e ennek még nekimenni, csak valahogy élőben, vagy hagyjam)

Attól függően, hogy te mit gondolsz róla, olyan attitűdben válaszolj, ha hülyeséget ír, vedd féllvállról, valószínű zavarodott, és hülye ilyen téren, mint én voltam/vagyok még mindig is. :)

De legyél korrekt, hagyd meg a fiúnak, hogy ne legyen úgy összezavarodva, mint én kb. 2 hónapja, tudja a hozzáállásodból, hogy mi a helyzet.

Egy kérdés: egyébként bejön neked? Lehet, hogy most bizonyos értelemben tényleg "berepült a sült galamb a szádba"????

16F

2017. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!