Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam h szeret-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam h szeret-e?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 2 és fél hónapja vagyunk együtt és nem nem tudom h szeret-e? azt mondja h igen de közben nem ölel meg és nem akar megcsókolni,ha meg csókolom akor elszalad

szerintetetek mit tegyek? 17/f



2017. febr. 21. 00:21
 1/2 Stark2000 ***** válasza:

Elszalad? Akkor tényleg baj lehet. :D


Viccet félretéve; nem lenne egyszerűbb elmondani neki, hogy ezek téged zavarnak? Én is anno 1000+1 elméletet gyártottam volt barátnőmmel szemben, hogy miért nem szeret búcsú csókot adni. Elmondtam neki, hogy zavar ő meg annyit mondott, hogy nem szeret nyilvánosan csókolózni. Zavarja a sok ember, ő pedig mindig busszal ment haza ugye..

2017. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat! :-) neki is ilyesmiket mond nekem mindig, és azért szalad el mert nagyon szégyelős és olyankor kicsit furcsán is viselkedik csak gondoltam meg kérdezem h mással is volt e már ilyesmi helyzet de akor igen én meg már gondoltam mindenre :-)
2017. febr. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!