Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy csodaszép divatos és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csodaszép divatos és népszerű lányt hogyan tudnék meghódítani?

Figyelt kérdés

18 éves a lány akiről szó van, tényleg gyönyörű és nagyon népszerű, sokat odavannak érte, de neki elég kevés barátja van és nagyjából csak ezzel a baráti körével mozog. Aranyosnak tűnik különben de személyesen (még) nem ismerem de nagyon meg szeretnék ismerkedni vele. Az utcán szoktam őt látni gondolom suliból siet hazafelé.

Én egyébként külsőre jól nézek ki elég helyesnek tartanak, meg azért egész izmos is vagyok persze ez ilyenkor télen -bár most egész jó idő van- nem látszik :)

Bár mondták már, hogy ne így álljak hozzá mert így nem lesz belőle semmi de én igazából csak komolyabb kapcsolatban gondolkodom lányokkal én ilyen vagyok eddig mind a 3 barátnőm is hosszú kapcsolat volt. Egyébként nem tartom magam olyan hülyegyereknek sem szerintem normális vagyok :) Csak most picit tanácstalan, hogyan férkőzhetnék a lány közelébe és vajon mivel próbálkozzak amivel még előttem nem próbálkozott senki.


2017. febr. 27. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Odamész és megismerkedsz vele. Ennek semmi nagy technikája sincs.

A leirtak alapján összeilletek, szóval csak annyi dolgod van hogy megismered 😃

Azon meg ne hattogj hogy "jajj vajon mit fog gondolni ha csak ugy odamegyek?". Menj oda és ismrrd meg ☺

2017. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!