Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy azért kerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lajli13 kérdése:

Lehet, hogy azért kerül feltűnően, és nem néz rám a srác, mert bejövök neki? 14/L

Figyelt kérdés
Egyértelmű jelzéseket adtam le az irányába, odamentem hozzá, amikor az egyik ismerősömmel beszélgetett, megpróbáltam felvenni vele a szemkontaktust, stb. és folyton elkerült. 15 és fél éves, és elég félénknek, valamint önbizalomhiányosnak tűnt. Bár más lányokkal se nagyon láttam. Szerintetek lehet pozitív is, vagy... vagy miért reagál így a közeledésemre?

2017. márc. 1. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, én is ilyen vagyok. De ha megtörik a jég, akkor egyszerűbb lesz vele, saját magamból kiindulva.
2017. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked akkor miért nem fogadod a közeledését?Sok szerencsét a fiúnak!
2017. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!