Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha mar tobb mint egy honapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar tobb mint egy honapja egyutt vagyunk, miert van meg mindig az kiirva neki facebookra, hogy "egyedulallo"?

Figyelt kérdés

Nekem eleg komolynak tunik a kapcsolatunk, reszemrol nagy a szerelem, es tole is ezt veszem eszre:) megis nem ertem miert van meg mindig az kiirva hogy szingli. Tudom hogy ettol nem fugg semmi, csak idegesit hogy egy csomo lany ir ra, mert azthiszik nincs baratnoje..

Szerintetek szoljak neki hogy zavar? Vagy irjam ki en, es akkor majd eszbekap es o is kiirja?



2017. márc. 14. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Kérdésedből kiderül, te is szingli vagy az FB-n.

iért vársz el mástól olyat, amit te magad nem teszel meg?

2017. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Amit leírtál az egy hatalmas hülyeség. Másrészt az a kapcsolat ami kimarad a facebookból az egészségesebb mint amit ki írnak facebookra.
2017. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit nem irtam helyesen, direkt leellenoriztem, de persze hogy bele kell kotni mindenbe:)

Leirtam, hogy nem nagy dolog, nem is zavarna ha nem irna ki, csak akkor az se legyen mar kint hogy egyedulallo, ha baratnoje van. De akkor ugytunik en gondolom rosszul, es ez tok normalis

2017. márc. 14. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért van kiírva mert a valóságban él és nem a facebookon, és mindenki aki számít tudja hogy ti együtt vagytok. 😀
2017. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bátyám 3 éve együtt van a barátnőjével és mégsincs kiírva. Akik ismeri őket tudják, hogy együtt vannak, facebookon van kint közös kép, nem is egy de nem az a mindennapiszivecskeposzt fajta. Szerintem se fontos kiírni és nem a kapcsolatotok komolyságán múlik
2017. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal és nálunk sincs kint :)
2017. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Joo, de gondolom nektek/batyadnak nincs kiirva akkor semmi. Neki az van kint hogy szingli. Az azert eleg mas szerintem😩 Eleg lenne ha csak azt levenne es akkor nem lenne kint semmi.

De persze, ertem, ismerosei, baratai ismernek engem, csak azert megis kicsit rosszul esik hogy "egyedulallo"

Ertitek

2017. márc. 14. 23:37
 8/13 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is az van kiírva, hogy egyedülálló, de engem nem zavar. tudom, hogy szeret engem, nem kavar mással, és ez a lényeg. meg nem is akarjuk az fb-t elárasztani ezzel, aki tudja az tudja, a többieknek nincs köze hozzá:) nekem nincs kiírva semmi a kapcsolataimhoz, nem is szeretnék.
2017. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
éés amit kihagytam, hogy ha zavar, akkor megkérdezheted tőle, hogy szerinte kiírjátok-e fb-re. :)
2017. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas ürge vagy aki nem tud írni, fogalmazni és akinek a facebook számít.

Nem túl jó kilátások.

Ócska ribizli.

2017. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!