Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen a párkapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom de teljesen különbözünk. Nem akarok elválni tőle mert tudom hogy nagyon hiányozna és féltékeny lennék és ő is nagyon szeret. Ő az a tipikus jó fiú aki félt engem szeretget nem veszekszik nyugott és nagyon csendes. És úgy érzem végre találtam valakit aki annyira szeret hogy sosem kell félnem attól hogy elkezd kavarni más lánnyal mert bebizonyítja hogy neki én vagyok a legjobb.. a probléma abból adódik hogy szószerint egész nap együtt vagyunk és amikor beszélgetésre kerül a sor mindketten fáradtak vagyunk és alig tudunk miről. Sokszor csak összebújunk ami nagyon jó de nekem nagyon hiányzik az hogy folyamatosan megállás nélkül tudjunk beszélgetni. Van amikor ez megtörténik akkor érzem hogy nagyon szerelmes vagyok de amúgy nem nagyon tudunk beszélgetni. Olyankor teljesen kivagyok és az sem esik jól ha megcsókol vagy valami. Már volt olyan fiúm akivel teljesen összhangban voltunk de akkor meg nem szerettek úgy mint most ő.


Erröl már beszéltem vele mielött bárki nekem támadna de nem tudjuk mi legyen. Én nem szeretnék szakítani vele és ő sem és mindketten összeomlanánk. De azt is tudom hogy ez így nem lesz jó. Pár hete egy egész héten keresztül együtt voltunk és akkor valahogy minden nap olyan jól elvoltunk. Aztán visszajött barátnőm betegségböl vele is voltam és egyből elkezdtek egymásra féltékenykedni. Mert persze mindennek tetejében még ők se szeretik egymást miattam és ez szerintem rohadtul gyerekes -.-"

Mielőtt járni kezdtem volna barátommal mi hárman nagyon jóban voltunk sokszor együtt beszélgettünk rengeteget ès akkor még külön is mindenről tudtunk beszélni.

Szeretném ezt a problémát megoldani.. tudtok tanácsot adni mit tehetnénk értünk? Illetve járt már valaki hasonlóan?


2017. márc. 19. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh. Kb ugyanebbe a helyzetbe vagyok. Irj ram, lehet megtudjuk oldani egymas gondjat:D
2017. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!