Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú és csöppet szomorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Sárkány69 kérdése:

Hosszú és csöppet szomorú sztori, de szeretném a véleményeteket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nem árt ha tudjátok hogy nemsokára leszek 15 éves, de sokak szerint nagyon érett vagyok a koromhoz képest.

Tehát volt egy fellépés és én egy pár baráttal néztem ezt az emeletről(egy színház féleségről beszélünk). Nah most van egy nállam 2 évvel idősebb lány, aki mellett ott ült az osztálytársa. Nem ismertem, de kinézetre bejött, szóval megigazítottam a hajamat és próbáltam nagyon machosan kinézni :))

Észrevettem hogy bámul és néha össze is néztünk. Még aznap bejelölt Facebookon de nem volt semmi komoly. Egyszer egy posztja alá kommenteltem, tudatva vele hogy én is ugyanazt a zenét szeretem mint ő(kemény rock, metál) és egyből rám is írt csodálkozva hogy én is ezeket a műfajokat halgatom. Ezután következett egy rövíd tájékoztató hogy ki milyen együteseket szeret(illetve reeengeteg szivecske).

Eltelt egy pár hét, és gondoltam ráírok. Egy pikánsabb beszélgetés folyt le úgy 3 órán át, küldött képeket is magáról(nem meszteleneket, nyugi van).

Ez így ment, chateltünk, mikor megnyertem egy versenyt akkor gratulált, és egyszer suliban direkt lejött az osztályomhoz beszélgetni, veszélyesen közelre és még terveztük is hogy kikérőzünk óráról hogy találkozzunk(ezt már egy picit szemérmetlenebb okokból) de ez befuccsolt mert nem engedte ki a tanár. Nah szóval ő mindíg bejárt a legjobb barátnőjéhez egy nagyobb városba és egyszer bementem én is rokonokhoz, gondolva hogy akkor elmehetünk egy este sétálni. Mikor ráírnék este és megnyitom a Facebookot, mit látok? Hogy párkapcsolatban van a legjobb barátnőjével(elfelejtettem mondani hogy mindkét nemhez vonzódik).

Hát ez nagyon elkeserített és még úgy is hogy nem vagyok a legérzékenyebb ember, sírtam. Azóta nem beszéltem vele, de ugyanúgy szivecskézi a képeimet. A kérdésem az hogy mit tegyek? Írjak rá és kérdezzem meg hogy érzett e valamit irántam valaha? És ezt pontosabban hogy? Bocsánat a regényért de újfent szófosásom lett. És köszönöm hogy egyáltalán elolvastad. Jah ő 16 és én pedig már mondtam hogy 14 vagyok.



2017. márc. 19. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Köszönjük Smaug!


Egyébként kérdezz rá bátran, van, hogy a csajok tudod, mások-

2017. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne h a saját neméhez vonzódik? Csak mert nagyon sok legjobb barátnő szokott így szórakozni de attól még nem leszbikusak sőt valaki még olyat is kitesz h eljegezték egymást közbe ezt csak viccből:D
2017. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos ugyanis ő maga írta és már volt lányal kapcsolatban.
2017. márc. 19. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinaljatok harmasban :D

Najo, viccen kivul.. Nem tudom, valahogy, ha fiu lennék, es lenne baratnom, es egy lannyal pl smarolna, szerintem az nem is lenne megcsalas :D

Lehet nala ez nem igy megy. Kerdezd meg, hogy akkor ezzel vege-e mindennek. (Tudom hogy em vagytok még egyutt. MÉG ;)

2017. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!