Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sikerülhet elhódítanom a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet elhódítanom a srác elől a csajt? Lányok ti kit választanátok? 19/f

Figyelt kérdés

Kinéztem egy csajt már hónapokkal ezelőtt, a szemben lévő suliba jár rohadt jó csaj. Atom szép és szexis alakja is van, magas vékony, hosszú göndör haj nagy telt ajkak :O

Nagyon durván jól néz ki. Na és megtudtam, hogy szingli és válogatós, de egyik haverom mesélte hogy állítólag volt már pár "afférja" szóval azért nem olyan kis szent ez a lány. Én amúgy hát elég jól nézek kis általában minden csajnak bejövök,magas vagyok izmos, helyes meg szeretik a stílusomat is.

Na szóval eleinte nézegettem a csajt, szemeztem vele egy kétszer bár játszotta a flegmát de azért elcsíptem, hogy néz engem párszor. Addig szervezkedtem amíg "véletlenül" pont ugyan abba a szülinapi buliba mentünk mindketten és ott végre tudtam vele beszélgetni, meg már ivott is ugye ő is. És hát eleinte nagyon flegma volt aztán kicsit rákapcsoltam és akkor már vevő volt a dologra, csókolgattam a nyakát, simogattam a derekát ilyesmik de smárolni csak elköszönésnél volt hajlandó de akkor is csak 1-2 másodpercig aztán elhúzódott. Aztán azt kamuzta, hogy van valakije szóval ne haragudjak de nem lehet ebből semmi. Én persze nem hagytam béként az elmúlt hetekben kisebb-nagyobb sikerekkel próbálkozok nála bár nála pont nem jön be ami a lányok 99%-nál igen, hogy bunkózok vele és lesz*rom a fejét mert olyankor megsértődik de azt is cukin teszi.


Na és kiderült pár napja, hogy ismerkedik egy sráccal szintén az én sulimból akit ráadásul én rühellek is mivel eddig kábé mindig ugyan azokra a csajokra hajtottunk és rohadt idegesítő volt a gyerek mindig is. Nálam kábé 2 fejjel alacsonyabb cicafiú "kis helyeske" a 14 évesek álma kategória akinek csak azért van kocka hasa mert vékony de persze ő "keményed edz" :DDD

Vele szűrte össze a levet elvileg a csaj, igaz hogy egyáltalán nem illenek össze de láttam őket tegnap délután messziről kézenfogva sétálgatni azthittem lever a víz is. Facebookon meg az van a csajnak, hogy egyedülálló meg képük sincsen. Szóval ez a "kapcsolat" mégis mi már? Beszéltem egyik fiú haverjával akit ismerek, az meg egyből olyanokat mondott (folyton csinálja a drámát ez a gyerek amúgy nem lehet hinni neki) hogy a csaj totál szerelmes belé, meg hogy én nem jönnék be neki mert nem szereti az "alfa hímeket" a csávó meg jó arc és nem csak megdugni akarja blablabla. Én se csak azt akarom am :D


Ma meg kábé egy órája se történt, odamentem a csajhoz mert tudom, hogy ilyenkor hol szoktak lenni szünetbe és kérdezgettem, mi újság stb, aztán szóba hoztam a KIS szerelmét is, hogy ez igaz e? Ő meg nem válaszolt egyértelműen csak vigyorgott össze vissza, hogy semmi közöm hozzá. Én meg elkezdtem kicsit hirigelni a csajt, szidtam a csávót, hogy tudta-e róla, hogy blablabla (mert azért ismerek pár kínos sztorit :D) és sikerült is elérnem, hogy bepöccenjen rám meg elkezdte védeni a srácot, hogy hagyjam békén stb. Ebből gondolom, hogy lehet már valami köztük, de amikor veszekedett velem is látszott rajta, hogy azért én sem vagyok neki közömbös :) Meg azért érdekes, hogy valahogy mindig hozzámért pl mellkasomhoz, hogy menjek már innen, próbált lökdösni de azért közbe néha röhögött is, tetszett neki hogy rámenős vagyok. Meg már elég sok csaj mondta nekem, hogy idegesítő vagyok aztán érdekes valahogy mindig összejöttünk :)) Most is így lesz, nem létezik h egy ilyen gyík elhódítja előlem ezt a csajt. Mert amúgy nekem már előbb tetszett csak sokáig nem tudtam közeledeni felé. Ezen kívül egyszerűen NEM lehet, hogy engem lepattintson mert voltam már ilyen helyzetben és más haverjaim is és 10/10-szer az érzelgős palit dobják mert a lányok ilyenek ezt mindenki tudja csak tagadják max. Ha meg pont ez a csávó fogja lecsapni akkor ez már a vég kezdete lesz akkor inkább elásom magam xd Szerintetek?

Amugy irigykedő kommentekre nem vagyok kiváncsi :D És persze, hogy kit választanátok az egyértelmű, tudom hogy én leszek a rossz és engem fogtok szidni :D De ugyan ennyire biztos vagyok abba is, hogy a valóságban egészen más lenne a helyzet :)


2017. márc. 20. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Végigolvastam... legszívesebben orrba b..ználak, te öntelt kis p..s. :D 27F
2017. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaja gondolom xd Persze az gondolom nem jött át, hogy én is szeretem a csajt és csak jót akarok neki. Am 27 évesen miért írogatsz tini kategóriába? :D
2017. márc. 20. 13:28
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyforma vagy :D Remelem tied lesz a leany

20F

2017. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Mit gondolsz, te szerencsétlen? Ne arcoskodj már alfahím... egy hét alatt éhen döglenél anyádék nélkül. Ja bocs... azt hittem csak egy önző kis farok vagy. :) Hogy miért írok ide? Mert beadta az új kérdések közé és már fáj, hogy milyen kretén vagy. Előbb-utóbb úgyis felakaszt valaki az ilyen hozzáállásért, de meg is fogod érdemelni.
2017. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Szerintem agyrákot kaptam ettől a poszttól.
2017. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert most mi van? :D Mi ebben az agyrák okozó de komolyam? Valami normális választ mikor kapok?
2017. márc. 20. 14:02
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Hülye kérdésre hülye válasz.

Ne hidd azt hogy a nőknek nem kell az érzelem xd

Lehet az ilyen tini pi.csaknak akik kelletik magukat ez bejön xd de egy igazi, érett felfogású csajnak nehogy azt hidd hogy a te személyisèged fog megtetszeni 😂😂😂

Nekik csak egy farok leszel nyugi :D

22f

2017. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Én is ilyen forma vagyok,kevesebb önbizalommal és fiatalabb is :,D

Kérdező,nyomulj csináld minden,ha neked kell a csaj akkor tedd meg

Amúgy meg ez a fikázós dolog jól bevált módszer +1

2017. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amugy most igy oke, leirtad magad es lehet, hogy teged valasztanalak, de kb csak a kulso miatt, a masik sracrol nem mondtal semmit, es ha mondanal sem hiszem, hogy pozitivakat, szoval igy megkerdezni, hogy kit valasztanank.. necces, nem? Amugy meg miert kell neked ilyen lany? Ahogy leirtad, nem rokonszenves es tokre nem azert, mert jol nez ki (altalaban ehhez feltekenyseget kapcsoltok, full leszrom). Ha tenyleg lanyok kedvence vagy, akkor not keress, 19evesen tenyleg kell ez? De nem sertes, tenyleg erdekel a miert, amugy meg sok sikert, tenyleg, bar ez olyan amcsi filmes..17l
2017. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem elegge lelekszegeny vagy! Megertem, hogy igy gondolkodsz, volt ilyen baratom, mint te vagy, o szerencsere felnott ,de azert mert segitettem neki! Egy ideig jo amit csinalsz, fiatal vagy, ilyenkor a lanyon mulik, hogy elkuld a jo edes pi . aba, vagy kacaraszik melletted!


Majd mikor kapsz egy igazi not, es jol tokon rug a szo szoros ertelmeben, akkor majd megerted ki az igazi no, de tolled fugg, lehet addigra mar tobb eszed lesz!


Egyszer elsz, te eleted, csak kell vigyazni ne ess le a szakadek szellen!

2017. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!