Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A nyári diákmunka mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári diákmunka mennyire befolyásolja a párkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én gimisek vagyunk, viszont nem egy évfolyamba járunk. Lakhelyileg is máshol lakunk, így a nyár folyamán mindketten máshol fogunk dolgozni. Valószínű, hogy a szabadnapok beosztása sem úgy fog alakulni, hogy mindkettőnknek pont jó legyen, mivel én a Balaton-parton fogok dolgozni, és ahogy hallottam az elmúlt években ott dolgozóktól, a fizetés jó, viszont a szabadidő nagyon kevés, napi 10-11 órát kell bent lenni. Barátnőmet elég sokan megszokták bámulni, ami engem nem zavar egyáltalán, nézze aki akarja. Viszont attól tartok, hogy a nyár folyamán odamennek hozzá próbálkozni ismerkedni, stb. Meghívni valamire, elhívni őt valahova. Nos ugye, nem az a megcsalós fajta egyáltalán, nagyon megbízok benne. Viszont ha hosszú ideig nem látja valaki a párját, mekkora az esély arra, hogy elhagyja őt? Itt most kb. 2-2,5 hónapról van szó. Ez nagyon sok idő. Szerintetek van rá esély, hogy nyáron egy idő után "elfelejt", már nem is leszek neki fontos, mivel nem találkozik velem napi szinten, és szívesebben van más fiúval, hogyha összeismerkedik valakivel, és ebből adódóan szakít velem? Nem nézem ki belőle, hogy így lenne, és beszéltem is erről vele. De minden lány, akár szingli volt, akár párkapcsolatban volt, mind azt mondta, hogy próbálkoztak náluk a fiúk nyáron és volt, aki a hosszú idő miatt kiszeretett a barátjából és szakított vele.

2017. márc. 29. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya dolognak hangzik amit írok, mert ez az igazság.

Nem írtad mióta vagytok együtt, szóval csak találgatok.

Egy dolgot jól jegyezz meg: Ha ezért szakít veled, akkor soha sem működött volna a kapcsolatotok hosszútávon. Ha egy másik fiú kerül a képbe, akkor meg pláne. Viszont jó teszt lesz, ha kibírjátok egymás mellett akkor erős kapcsolatotok van.

2017. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem nézem ki belőle, hogy így lenne, és beszéltem is erről vele. "

De kinézed belőle, mert konkrétan most írtad le. Ő mit reagált erre? Erre a legjobb reakció,hogy "Kösz, ba..szd meg!"..... nekem ez volt (lett volna) az első reakcióm..


Hogy a tiéteket mennyire befolyásolja? Nem tudjuk.

Tőlem úgy is vettek már el lányt,hogy egyfolytában találkoztunk és a barátnőm is volt.

De a felvetés azért mégiscsak gáz.


A barátnőd majd lepattintja a próbálkozókat. Az értelmesebbek megértik,hogy van valakije, a nyomibbak pedig tovább próbálkoznak,de a lányok nem szeretik az effajta srácokat.

2017. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt?

Ha igazén szeretitek egymást, hidd el, nem fog ez gondot okozni:)

Néhány ötlet, hogy "éljétek túl":

-írj neki szerelmes levelet. olyan igazit, amit postáznak, saját verssel/szöveggel. ha válaszol rá, máris tudtok hetente egymásnak ilyeneket küldeni (persze neten, telefonon is fogtok beszélni, de a papír formában van valami romantikus, különleges). Plusz aztán lehet a levél mellé mást is küldeni (szívecskés plüssmackótól kezdve, a csipkés bugyiig:D)

-lepd meg, mikor szabadnapos vagy! csak úgy vonatozz el hozzájuk egy csokor virággal, örülni fog. ha veszi a lapot, akkor ő is megfog így látogatni.

-biztos lesz rá alkalom, mikor a családjával Balaton környékénél nyaralnak, hívd el őket oda ahol dolgozol.

-ha elég idősek vagytok hozzá és a szüleitek is belemegy (nyilván ehhez az ő segítségük is kell), bérelj ki neki a megdolgozott pénzedből (!) a munkahelyedhez képest közeli panzióban 1-2 napra, egy szobát. nagyon odalesz amiért az első fizetésedet rá költöd, továbbá van lehetőség "kettesben" programokra.

Továbbá, ha véletlen mégis úgy jönne ki, menjetek, utazzatok el egymáshoz, ha egy délutánra, akkor egy délutánra, a lényeg, hogy együtt legyetek!:)

Valóban vannak olyan történetek, ami a kapcsolat végét jelenti egy nyári időszak, de ha odafigyeltek egymásra, akkor nem lesz gond;)

Egyébként az nem opció, hogy egy helyen legyen a nyári munkátok? Mármint ha a szüleitek beleegyeznek, és van egy plusz ágy, akkor végül is miért ne?

2017. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem mindenképp szakítsatok időt egymásra.

Mellesleg nem tudom milyen forrásból szedted, de a Balatonnál nagyon alacsony a fizetés, pont azért, mert mindenki oda akar menni.

2017. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!