Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy ne? (A többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Van barátom aki 16 éves. Már 2 hónapja együtt vagyunk, de nem olyan fényes a dolog az én részemről. Egy helyes, rendes, illedelmes fiú, de gyáva. A városban többen is meg akarják verni, de ő nem olyan, hogy meg tudja védeni magát, viszont nagy az arca! Illetve mikor találkozunk ül csendben és alig mond valamit. Mindig megkérdezem, hogy mi van vele suliban és azt mondja ,,semmi,,. Igen, igen...de én vissza hallok mindent, hogy mit csinálnak és mi történik vele. Nagyon kínos ez nekem. Beszéltem már vele, hogy mi lenne, ha elmondaná ténylegesen mi volt és nem úgy hallanám vissza. Ez megtörtént 3x is, de én nem fogom többször mondani. Meg fordult már nem egyszer a fejemben, hogy szakírók vele, mert nekem ez így nem megy. Egyszerűen kínosan érzem magam mikor vele vagyok és elegem van ebből.

Segítsetek! Nektek mi a véleményetek? Szakítsak vagy ne?



2017. márc. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad vele (és a szerint amit leírtál, nem érzed jól magad vele), akkor igen, szakíts.
2017. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érzed jól magad vele, nem mersz vele menni társaságba, nem tudtok rendesen beszélni. A kapcsolat alapjai nincsennek meg. Úgyhogy szakíts!
2017. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor meg tudjátok oldani. Ha te inkább szakítasz vele ez miatt, tedd meg. Talán rájönne, hogy nem mondtál neki hülyeségeket és vissza akarna jönni hozzád. Adhatnál neki még egy esélyt.
2017. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!