Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meglehet hogy barátkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet hogy barátkozni szeretne velem?

Figyelt kérdés
A tanáromba beleszerettem és ő ezt látja is rajtam.Sokszor nézek rá órán aztán sokszor elkapom a szemem a tanárról majd visszanézek rá, ha beszélünk, ha beszél.Próbálok a közelébe lenni.Mikor felszólít nem nagyon beszélek mert félek hogy hebegnék-habognék... Volt mikor fel kellett hívnom és hebegtem-habogtam, elfelejtettem mit szeretnék mondani.Órán nem láttam volna hogy rámnéz.Sőt mikor beszélni szerettem volna vele lepattintott.Aztán egyre kevesebbszer kerestem.Múlthéten csütörtökön volt egy olyan amit nagyon furcsáltam hogy ha rá néztem, ha nem néztem rá mosolyogtam, meg nevettem.Volt mikor rámnézett és megkérdezte hogy min mosolygok.Meg volt hogy én néztem és rámnézett én meg utána mosolyogtam.Eddig nem nézett rám órán, vagyis rn nem láttam hogy rámnézett volna.Aztán később utsó óra után bentmaradtunk a suliba osztálytársakkal.Ők pinpongoztak én fociztam és egyedül toltam.Bementem a terembe közbe látom folyosón ott a tanár akibe szerelmes vagyok és beszélget más tanárokkal és épp akkor én voltam ott és megkérdezte hogy igaz-e? Megkérdeztem hogy micsoda? Mondta hogy csak mondjam hogy igen.Igent mondtam.Bementem a terembe majd mikor kijöttem megkérdezte a tanár (ügye akibe szerelmes vagyok vele beszélgettem) hogy pinpongozunk-e.Én mondtam hogy a többiek igen de én nem.És rákérdezett hogy én focizom-e és igent mondtam.Aztán kicsit később kijött és mondta hogy passzolgassunk.Picit passzolgattunk mert így is baj van a lábával... Aztán leült és beszélgetett a többiekkel én meg osztálytársammal fociztam és nézte meg volt hogy ült a padon én meg néztem és látta hogy nézem.Meg akkor is mosolyogtam.Most nem takartam el hogy mosolygok.Nekem egy kicsit fura hogy akkor foglalkozott velem, máskor mindig én keresem meg én megyek utána.

2017. ápr. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Oh ne tanár diák szerelem . Van ilyen is de szerintem maradj észnél nem esne jól a munkájának neked meg a tanulásodnak . Szerintem próbálj felébredni és igyekezz az életeddel foglalkozni plusz ergo maximum saját korosztályodból legyél szerelmes. Ez nem egészséges dolog.
2017. ápr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neki van barátnője és nem érez irántam semmit.Viszont nem tudom hogy a csütörtöki dolog miért volt...
2017. ápr. 4. 07:39
 3/3 anonim válasza:

...Ami azt illeti egészséges dolog xD... majdnem mindenkivel megtörténik hogy belebolondul a tanárába tinédzser korában.

Ami a csütörtöki esetet illeti, szerintem észrevette, hogy már nem közeledsz hozzá úgy mint előtte, és lehet azt hiszi megbántott valamivel, vagy rossz kedved van és ezen szeretett volna segíteni.Nem hiszem hogy bármit is jelentene :/ Sajnos ilyenkor az ember mindent jelnek vesz.Tapasztalatból mondom :) Persze rengeteg igaz történet van kivételekről, de ha eddig mindig "lepattintott" nem hiszem hogy a jó viszonyon kívül szeretne valamit.Érdekesség például, hogy van egy pedagógiai módszer, mégpedig ha a diák megkedveli a tanárát (nem csak úgy mint te, szóval nem szerelem), a diák bizonyítási vágya megnő és nem akar pont annál a tanárnál rossz dolgozatokat írni (tehát tanul).

Meg valljuk be; mindenkinek jól esik ha van egy "rajongója", lehet csak nem akarja elveszteni az érdeklődésedet. (Kínzó egy módszer tudom :D hisz hiába ad jeleket amivel összezavar, mégsem akar semmit.)

2017. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!