Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokat beszéltünk mikor elhívta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszéltünk mikor elhívtam, nemet mondott, de nem vagyok meggyőződve, hogy soha többé ne lenne esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy lánya akivel úgy ismerkedtem meg, h osztálytársam szervezett hétvégére találkozót magához, és elmentünk (oszt.társam 1-lány1-fiú, és én) az egyik (a lány) hozta a legjobb barátnőjét(aki nekem tetszik. Már mikor megláttam gondoltam nem is rossz. Ő rajta picit láttam, h félve néz rám stb.. tudjátok az első pici jelek. Aztán ott is aranyos volt meg minden. Ez volt szombaton, vasárnap bejelöltem facen, és kedden rá is írtam.. tök sokat beszéltünk, Ő is kérdezett, használt smiletkat stb... Most csütörtökön elutazott Londonba, vasárnapig van ott. Arra gondoltam, hogy hétfőn vagy kedden, attól függ mennyire lesz fáradt (majd beszélek vele és kiderítem) elhívom kávézóba,sétálni városba stb.. És mostanság elhívtam moziba, amire nemet mondott, de nem volt meglepődve, mintha számított volna rá, és utána azt mondta, h szerinte ez nem fog összejönni :/ majd megkérdeztem, h hol rontottam el és ezt írta: "Nem rontottad el, csak én nem szeretnék most kapcsolatot vagy ilyesmit... sajnálom ha megbántottalak, mert amúgy nagyon aranyos vagy és nem ezt érdemelnéd.." majd, hogy haverok maradhatunk. Nos ilyenkor hogyan kéne úgy beszélnem, hogy ne veszítsem el úgymond a haveri kapcsolatot, de, mondjuk 1-2 hónap múlva visszatérhessünk a témához.. vagy, ha esetleg meggondolja magát, mennyit kéne beszéljek vele, hogy azt mondja, hogy figyu gondolkodtam.. vagy hasonlók... Előre is köszönöm!

#randi #hogyan maradjak a barátja
2017. ápr. 20. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolatokat errõl, tartsd fent a baráti kapcsolatot, kérdezd meg késõbb, gyõzd meg róla eközben, hogy benned meg lehet bízni, lehet, hogy most vesztette el a barátiát, és nincs kedve újabb kapcsolathoz
2017. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is ezen gondolkodtam, mármint, hogy valami szar érhette.. De valaki azt mondta, h ne keressem már többé, valaki azt, h tartsam vele a kapcsolatot, ha nem elutasító és kb úgy 4-5 naponta hétvégén beszéljek vele (vagy, ha rámír természetesen)
2017. ápr. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!