Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyek féltékennyé egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek féltékennyé egy fiút?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
miért akarod féltékennyé tenni? Az a tapasztalatom, hogy ez a tegyük féltékennyé a srácot dolog általában nem szokott bejönni. De ha ragaszkodsz hozzá flörtölhetsz/kavarhatsz a jelenlétében más srácokkal, de a siker nem garantált
2017. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy marhaság... Ne féltékennyé tedd inkább keltsd fel a figyelmét
2017. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendesen elundorodtam egy lánytól amikor elkülött egy videót, ahol egyszerre két pasival kavar és csókolózik.

Szóval túlzasba ne vidd :/

2017. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tartom dobott téged. Neked rossz volt nem? Akkor miért akarod hogy neki is az legyen? Ez tipikus magyar hozzáállás, ha nekem rossz másnak is legyen az.

Szörnyű.

2017. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sz0pj le előtte engem,tuti bejönne:D
2017. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem olyan jó ötlet, nem is szeretném túlzásba vinni.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. ápr. 21. 06:55
 7/7 anonim válasza:
Ha azzá akarod tenni,akkor úgysem lesz az:D Hagyd a fenébe/ szerezz egy másik barátot.1 boldog leszel,nem fog érdekelni,2 vagy féltékeny lesz vagy nem,de ha igen elerted azt a célod,ami akkorra már nem is bír jelentőséggel:)
2017. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!