Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy régi barátnőmben rettenete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi barátnőmben retteneteset csalódtam és emiatt regisztráltam ide, mert nem tudom meghívjam-e a búcsúbulimba vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Szóval a lány igazi lelki barátnőm, én bennem 6 világ tört ma össze, mikor az üzijét olvastam.

Gyerekkorom, 1. osztály óta elég sokat beszélgettünk.

Együtt jártunk Művészetire, meg a kedvenc horror filmszériánk a Sikoly volt.


Tehát sok közös is van bennünk, de barátságnál több sose volt és nálam ez a legtöbb lánnyal így volt egész életem során és ez rendbe is volt mindig.


Nos, a dolog ott kezdődik, hogy én pár hónapon belül hosszú időre elmegyek itthonról és pont beszélgettünk tud-e jönni erre a búcsúztatásomra.


Na itt derült, hogy tud jönni csak közbe kiderült más is.

Hogy vannak neki ilyen barátság extrákkal dolgok az életében amit elsőre el se akartam hinni.


Összeroppantam gyerekik, egy ilyen értelmes és okos lány miért viselkedik így??? Mi értelme ennek mikor rengeteg rendes srác jutna neki?


Elment az egésztől a kedvem, barátnőm szerint nem kéne, mert ez a lány döntése és ettől még barátok maradhatunk csak nekem ez lehet, hogy már sok.

Én épp a Deflines kaland 3-on gondolkodtam tegnap, erre ilyet ír az a lány a kevés közül akinek kikértem készülni a véleményét.

A 15 oldalas tervemet töröltem is rögtön.


Mi legyen??


2017. máj. 13. 23:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Ma én még máson nem agyaltam, így segítsetek.

Ha egy ilyen lelki lány ilyen, milyen a többi??

2017. máj. 13. 23:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jelent számodra többet, mint barát, akkor miért érdekel téged, hogy a magánélete ezen részével mit művel?
2017. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak meglepett, mert nem ilyennek ismertem meg. Sokszor adott nekem is tanácsot szerelmi ügyekben.
2017. máj. 14. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlreagálod a dolgot. Lehet, hogy nem ilyennek ismerted meg, de ez akkor is az ő élete, azt csinál vele, amit akar. Amúgy attól még, hogy ilyen kapcsolatai vannak, lehet jó barátod, ez az egész egyáltalán nem mérvadó.


És igen, hívd meg!

2017. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!