Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen? Nem igazán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Nem igazán értem, hogy most akkor vajon akar tőlem valamit, vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés

Nos... Van egy fiú akit 1 hónapja ismerek.

Egy buliban ismertem meg, akkor tök jól elvoltunk (semmi nem volt köztünk, csak jól elhülyültünk egymással).

Bejelöltem ismerősnek viszont utána nem kerestük egymás társaságát 2 hétig.

Egyik nap össze futottunk az utcán. Váltottunk pár szót és ennyi. Másnap rá írtam egy indokkal. Vissza írt. Nem beszéltünk sokat, szóval nem is erőltettem.

Az utcán való össze futás után 1 hétre megint volt egy buli amin ott volt. Akkor ő hozta fel hogy többet érez irántam mint barátság, viszont ismeri magát és tudja hogy nem tudna megmaradni egy lány mellett még, de hogy én jelenleg egy olyan lány vagyok az életében akiért bármit megtenni, csakhogy ő nem akar megbántani és elveszíteni ezért nem is akar belekezdeni ebbe a kapcsolatba...

Azóta én nem igazán kerestem a társaságát, viszont sokszor találkoztunk abból adódóan, hogy az én haverom az ő haverja is.

Viszont rám írt facen, órákon át beszéltünk telefonon mert felhívott.

Előző előtti hét vasárnap megint felhozta hogy ő többet érez mint barátság. Mondtam neki hogy én is többet érzek iránta. Viszont ő még mindig úgy véli, hogy nem tudna egy lány mellett megmaradni.

Hétfőn rá kérdezett megint, hogy mit érzek iránta. Mondtam hogy többet mint barátságot. Erre vissza kérdeztem, hogy most mit szeretne? A válasza az volt, hogy ő csak barátságot érez irántam.

Jó, rendben. Semmi gond. Mondtam neki hogy akkor maradjunk barátok.

Másnap beszélgettem az egyik haverjával. Neki nem írtam. Ő sem írt. Erre a rákövetkező nap felhívott, kérdezte hogy mit csinálok. Mondtam neki hogy nem vagyok otthon majd fél óra múlva. Letettem. Vissza hívott, hogy hol vagyok, kivel vagyok és mit csinálok vele... De a hangján nem féltékenységet éreztem inkább mintha próbálna közömbös maradni.

Aznap 6 órát beszéltünk telefonon.

Másnap már reggel 8kor hívott és kb. 4 óra kihagyással az egész napot végig beszéltük. Pénteken megint hívott.

Szombaton nem igazán beszéltünk. Ő sem írt, én sem. Vasárnap rám írt. Váltottunk pár szót.

Tegnap találkoztam egyik haverjaval akivel én is jóba lettem idő közben. Ő is kijött egy idő után... Nem igazán szóltam hozzá, inkább a haverjával beszélgettem. Persze mikor hozzám szólt válaszoltam neki de semmi több. A haverjával is elhülyült. Az elején tök jó hangulatban volt, majd láttuk rajta, hogy valami baja van de nem mondta el nekünk..

Este rám írt, hogy még mindig többet érzek e iránta... Mondtam neki, hogy ez nem múlik el egyik napról a másikra...

Ez után témát váltott és még órákig beszélgettünk...


2017. máj. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem unatkozik csak valószínűleg össze zavarodott, nem tudja mit akar még.(vagyis én ezt szűröm le a leírtakból)
2017. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted várjak még? Vagy inkább adjam fel?..
2017. máj. 23. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek sem való még egy kapcsolat.

Totál gyerekesek vagytok, éretlen ez az egész szituáció.

Nem bántásból írom, ez komoly.

2017. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vettem bántásnak. :)

Igazából nem is az van, hogy én annyira kapcsolatban akarnék vele lenni (persze ha úgy lenne nem utasítanám el), csak nem értem miért ilyen... :/

Ha úgy van, ahogy az első írta és össze van zavarodva, akkor esetleg ha nem írok neki egy ideig, eltudja dönteni előbb utóbb hogy mit is szeretne?

2017. máj. 23. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs senki összezavarodva.

1 hónapja ismeritek egymást, ráadásul olyan sokat nem is beszéltetek. Durva kijelentés, hogy miattad bármit megtenne, gyakorlatilag senkije nem vagy.

Az,hogy nem tudna megmaradni egy lány mellett, megint csak az éretlenséget jelzi. Azt gondolja,hogy ő olyan nagy májer, hogy csajról csajra járkálhat. Fogalma sincs arról,hogy kell egy lányt megszerezni, és megtartani. Nem így.

2017. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2017. máj. 23. 16:13
 7/7 anonim válasza:
Hm
2020. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!