Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számomra hihetetlen, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra hihetetlen, de megismerkedtem azzal a lánnyal, akiről álmodtam. Nos, ezt elmondjam neki, vagy csak visszafogottan. És a kételyeimet, hogy nálam jobbat érdemel elmondjam?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyi töketlenkedést itt ma már láttam azokhoz a tied is tökéletesen illik, no offense.


RÓLA ÁLMODTÁL-de inkább azt mondod neki, hogy nálad jobbat érdemel.

Ez valami kitekert menetű önfeláldozó filozófia???


Ha egy nap filmrendező lennél mondjuk és megkapnád életed melóját, valami horrort teszem azt akkor úgy boldogan hátradőlnél és átadnád valakinek a melót ugye???


Amúgyis, ha akkora lovag vagy akkor annyit tudhatnál, hogy az igazi lovagok mind egyről voltak híresek:

-a kastélyokba bezárt hercegnőket elrabolták szívestől, mindenestől, hogy szabadok legyenek. Ne valami vén szivar untassa őket.


Lancelot a legjobb példa, de még rengeteg van, ez épp közismert ennyi.


De nyugodtan, hagyd, hogy lenyúlja más te meg az esküvőjükön besétálsz és megáll a szíved a fájdalomtól!

2017. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem rudok nagy tanácsot adni, de én is így voltam csak én sráccal ismerkedtem meg akiről álmodtam, ez már régen volt. Aztán beszélgettünk és bele is szerettem. De utána csak barátok lettünk (én nem mondtam el neki akkor csak mikor már barátok lettünk elmondtam hogy egy éve még szerettem). Amikor elmondtam neki utána megcsókolt. De ennél több nem volt és már nem is lesz. Azóta mindketten kapcsolatban élünk és boldogok vagyunk, de néha azért eszembe jut az emlék.

Én azt javaslom mondd el neki időben. És akkor alakulhat valami. Ha késlekedsz, lehet úgy jársz mint én. És nem tudod meg "mi lett volna ha" időben elmondod... jobb egy visszautasítás is annál mint hogy azon őrlődj hogy ha elmondtad volna neki hogy mi a helyzet és lehet ő is hasonlóan érez máshogy lenne.

2017. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a személyiségétől, de a visszafogottat javasolnám. Ha rárontasz, semmiképp sem jó.


Amúgy voltam hasonló helyzetben, sajnos nem lett jó vége, de nagyon hosszú ideig tartott tudatosítani benne a dolgot, mire viszonozta valamennyire.

2017. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jójó, de ő mindenben pont az ellentétem, plusz én szegény vagyok, ő meg gazdag családból van, mégis jól megvagyunk.Én úgy gondolom, ilyen csak filmekben van, hogy ennek ne kudarc legyen a vége.
2017. máj. 25. 06:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Durva. Ne szúrd el szerintem. Én is megtaláltam azt a lányt akiről gyerekként álmodtam, majd...ehh maradjunk annyiban, hogy szakítottunk. Ennek több hónapja, azóta több kapcsolatom is volt már, de ugyanúgy bánom, hogy elrontottam.


Itt az álom az alvásnál fellépő agyi működést, és a vágyódásnak megfelelő szinonimát is jelenti.

2017. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, hogy mi történt (ne mindenki előtt, mert az zavarhatja) a többit meg bízd oda...
2017. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!