Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek olvasd végig, egy perc az egész, de nagyon fontos számomra! Én komolyan nem tudok rajtatok kiigazodni lányok... modt el is mesélem a sztorit.🤔 Van egy lány, legyen most Ő Anna. Anna, 5.-ben jött be az osztályunkba, addig is egy iskolába jártunk, csak külön osztályokban. Annyit kell rólam tudni, hogy 15 éves srác vagyok, most vagyok 8.-os. Iskola eleje sportolok. 6. osztályig a sporton és a tanuláson volt a hangsúly az életemben. Egész végig központban voltam, stílosomból kifakadóan, nagyszájú, okoskodó, vezető típúsú vagyok, de nem az idióta fajta,(a hangos hülyék) épp ezért kedvelnek sokan..na de nem ez a lényeg! Ez idő alatt nem fordítottam annyi időt az ismerőseimre mint kellett volna, ők mikor elmentek valahova, mi nem mentünk.( én meg a tesóm, de most nem Ő a lényeg😂)De 7.ben megváltozott minden. Már nem voltam kitűnő, ettől függetlenül jó tanuló voltam (4 db 4-es) csak már nem tanultam sokat, lustultam, többet hagyatkoztam az eszemre... 7. év vége felé abbahagytam egy sportot, amiben remgeteg eredményeü volt, behívtak a válogatottba is. (Judo, küzdősport) de nem szerettem, ezért úgy döntöttem, a szüleim miatt nem fogom csinálni. Na szóval térjünk a lényegre. Ebben az évben elkezdtem a csajozni, barátokkal több helyre járogatni..magyarán szociális életet élni. MODT KEZDŐDIK A LÉNYEG. Itt már sokkal érdekeltebb lettem a lányoknál.eddig is kedveltek, de mostmár elkezdtem megnőni, lefogyni, megbátorodtam csajozás terén is. És jött ez a lány, Anna. Eddig is jóban voltunk, de hetedikben, már úgy éreztem mintha lenne valami köztünk. Aztán lett egy pasija az osztályból Annának, ami teljesen komolytalan volt, mint általában a kapcsolatok zöme ebben a korban. A sráccal még mindig jóban van, de neki időközben új csaja lett. Anna sokszor ütöget, rácsap a seggemre (nem csak Ő..😂😂) beszólogat, én meg visszaszólok. Perdze mindezt nem anyázva, hanem ilyenkor csak szívjuk egymás vérét. Hazafelé mindig elvesz egy egy cuccomat hogy vele menjek egy ideig. Néha belenézünk óra közben egymás szemébe..DE most úgy hallottam van egy barátja.legalábbis kialakulóban van. De ma is ugyanezt csinálta.Én már nem tudok rajta kiigazodni. Most akkor mi van? Mit jelent ez? Nekem mit kéne lépnem? Én szerelmes vagyok belé, bár ezt próbálom csillapítani, próbálok másokkal ismerkedni. Egy gimibe, egy osztáyba megyünk jövőre ha ez számít. SEGÍTSETEK! Köszi..🤔😧 Egy értetlen 15 éves srác vagyok.

2017. jún. 2. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1) nem egy percbe telt hogy elolvassam,pedig igyekeztem :))

2) Anna (vagy bármi is legyen a lány neve) kedvel téged

3) komolyan tudd meg hogy van-e barátja vagy nincs. Ha nincs akkor szabad az út,ha pedig van,akkor türelem,valószínüleg barátként kezel

2017. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is cs en lany vaok, aztan adtam tok ertheto jeleket semmi ugyhogy hagytam .ennyi
2017. jún. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szerintem az lenne a legegyszerubb, ha kezdemenyeznel. Anelkul is velemehetnel hazafele, hogy elcsenne valamidet. Erdeklodj iranta es batran kerdezd meg, hogy van-e baratja, vagy ha ezt nem akarod,hivd el randizni. Lehet odivatunak tartod, de nem az. Menjetek el setalni, fagyizni, ha szeret olvasni vidd el konyvesboltba (moziba semmikepp!). A lenyeg hogy kettesben legyetek. Beszelgessetek minnel tobbet.

Ha megis lenne baratja akkor sem dol ossze a vilag, ha ugy erzed van koztetek valami akkor kuzdj a lanyert.

Sok sikert 😊

2017. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudom most nagyon nehéz lesz meg tenni amit irók..de amikor hazakisér/kiséred akkor út közben kérdezdmeg hogy van-e kedve fagyizni egyet pl.. Hidd el menni fog a dolog ;)
2017. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Amint olvasom,a lány hamar váltogatja a fiúkat és lehet csak veled is játszadozik..az egyik osztáytársam is ilyen..

De az is lehet,hogy csak tévedek,de mindenképpen vigyázz,nehogy összetörje a szíved.

14/l

2017. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt csak én lny vagyok aki meg tetszett nekem ő meg fiú.Én elmondtam neki hogy mi a szitu és azóta sokkal jobban kijövünk mint azelőtt.Én is szerelmes voltam a fiúba
2017. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!