Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok nagyon régóta a legjobb fiú barátomba. ő vajon viszonozza?

Figyelt kérdés

13/L

Évfolyamtársam a fiú de közös óráink is vannak. Eddig mindig ha tetszett neki valaki én segítettem meghallgattam,viszont most egy hete kb úgy viselkedik mintha tetszenék neki,viszont mikor rákérdeztem azt mondta hogy nem viszont nem vagyok csúnya,de amikor a barátaival van mindig azt mondja hogy csúnya vagyok. Mindig oda hív magukhoz,odajön hozzám,többet beszélünk már mint régebben... Szerintetek viszonozza az érzéseim? (tudja hogy nekem tetszik)


2017. jún. 4. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A srác sem tudja igazán, hogy mit akar az élettől. Hanyagold.
2017. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!