Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez igazi lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazi lehet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nemrég elmondta nekem, hogy szerelmes egy fiúba, igen igen ezzel nem is lenne baj csak, hogy... Azt is mondta, hogy már több mint 3 éve szereti, és hogy neki senki más nem lesz életébe csak ő ( ő most 14 éves). Erre mondtam neki, hogy:

- Azért ne ragadj le az elsőnél mert az nem mindig jön be, még bármi lehet!

Erre ő:

- Fújj, nem soha!

Aztán el is mondta neki, hogy szereti, de a fiú udvariasan visszautasította őt. Megkérdeztem, hogy most mit érez és azt mondta az osztálytársam, hogy ő várni fog rá, ha kell akár örökké is. Szerintetek ezt most komolyan gondolja vagy majd elmúlik, vagy tényleg örökké szeretni fogja azt a fiút?



2017. jún. 15. 19:41
 1/7 anonim válasza:
90%
Elmúlik.
2017. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem átmeneti szerelem..majd megunja ha idősebb lesz (megjön az esze) amugy a fiunak ha nemkell akkor énszerintem feeeeleslegesen álmodozik a csaj :D akaratos nagyon... akkor is ő lessz a pasim.. akkor is kell nekem... :D de nembaj, megunja majd ennyi
2017. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam így én is, két évet vártam a fiúra. Most megint két éve várok egy másikra... Reménytelen egy dolog, de nem olyan könnyű kiszeretni valakiből, aki tökéletes. Legalábbis most, nekem az (lenne).
2017. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad, 14 éves. Ebben ott van a válasz is.
2017. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd biztos megunja.
2017. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! ;)

Azt nem tettem hozzá, hogy az osztálytársam egy tucatszor mondta nekem, hogy nem tudja mit szeret ezen a fiún, csak egyik nap így beleszeretett, ő azt hitte, h elmúlik de nem múlt el, azt is mondta hogy amíg meg nem hal csakis őt fogja szeretni, és ez teljes mértékben komoly. Szerintetek még így elmúlhat az iránta érzett szerelme?

2017. jún. 16. 09:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ha ez elmúlik akkor szerintetek hány év után lesz? ( tudom nem lehet tudni pontosan, csak kíváncsi vagyok;) )
2017. jún. 16. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!