Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok/gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok/gondolnátok ilyen esetben róluk?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiad. Megismerne egy lányt, akiről folyamatosan áradozik. Minden szabadideje kezdetével, úgy megy el otthonról:- Hogy elmentem! - Hova? Kivel? -Cukrászdába. Vele (lánnyal).

Majd mikor megkéred, hogy hívja el, hagy ismerhessétek meg egy 13 éves lánnyal állít be (aki 16-nak néz ki, de csak 13).

Megbeszéled a fiaddal, hogy hagyja a lányt, még fiatal. Erre a fiad azzal jön, hogy szereti, és nem akar még lefeküdni vele (majd ha idősebb lesz). Eltiltjátok a lánytól a pároddal, de a fiatok onnanstól szomorú, kedvetlen és nem szól hozzátok.

Ti eltiltottátok volna a lánytól, vagy hagytátok volna virágozni ezt a szerelmet?



2017. jún. 15. 23:00
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
12%
4 év nem sok én hagytam volna
2017. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hagynám
2017. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szemmel tartva az eseményeket, mivel a csábítás nagy úr, engedném.

Persze ha valami rosszat tenne, olyan fejmosást kapna, hogy azt nem teszi ki az ablakba.

2017. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hagynám
2017. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokba nem jó ha a szülő beleszól hagyni kell a fiatalok had tapasztalják meg maguktól hogy kivel mit érdemes kezdeni, persze igaz nyilván nem működik (legalábbis az esetek 95%-ában) egy kapcsolat 17 és 13 éves fiatal között de a jobb ha erre a fiad jön rá, ha eltiltod haragudni fog rád, és csak eltávolodik tőled, ha hagyod szerintem 1 hónap és vége lett volna.
2017. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát mindig kell néhány felnőtt, hogy belépjünk abba a szürke világba amit felnőttkornak nevezünk.
2017. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az aggodalmat de szerintem senki szerelmi életébe nem kéne beleszólni. Ha az én fiam boldog lenne valakivel akkor alap hogy támogatnám, főleg ha csak ennyi "kifogás" van ellene hogy fiatal... Az a lényeg jól érezzék magukat együtt.
2017. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A lány szülei sem támogatják a kapcsolatot. 1 éve harcolunk, hogy hagyják egymást, de a mai napig eljárogatnak ide oda (mozi, kávézó stb.). Nem tudok már mit tenni. Megfenyegettem, hogy akkor el kell költöznie, s munkát kell szereznie, ha nem választ a saját korosztályából. Eltiltottam, szobafogságot is kapott, de semmi sem hat rá, azt hajtogatja, hogy szereti, és bármit megtenne érte...
2017. jún. 16. 00:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy településről valók?


Ha elég közel laknak egymáshoz, gyakorlatilag képtelenség szemmel tartanod folyamatosan őket, mivel úgy is találnak rá lehetőséget, hogy találkozzanak.

Vagy titokban, vagy nem.


Lassan 18 éves, felnőtt lesz jogilag is.

2017. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én hagynám, csak még ne fektesse meg:D
2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!