Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtok történeteket hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok történeteket hogyan jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Nem kell semmi extrémnek lennie, csak szeretek ilyeneket olvasni. Korotokat, nemeteket is írjátok légyszi. Felpontozok mindenkit aki ír.:)

2017. jún. 19. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Strandon voltunk, igazából két külön társasággal, de találkoztunk, és gondoltuk miért ne vegyüljünk. Július volt, egyébként. Unatkoztunk, ezért kitaláltuk, hogy játsszunk valamit. Felvett a nyakába és "víziharcoltunk", aminek lényegében annyi a lényege hogy az egymás nyakában ülő emberek próbálják ellökni egymást. Végül nyertünk, felnézett rám (a nyakában ültem), aztán hátravágta magát, és mindketten a vízben kötöttünk ki. Nevettünk, majd a szemembe nézett, én átkaroltam a nyakát, és megcsókolt. Kedves emlék... :)

19/l és 20/f, azóta is együtt :)

2017. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem
2017. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit neccesnek érzem, de neten. Mármint face-n beszéltünk majdnem 4hónapig már a reményemet full elvesztettem, de aztán valahogy előjött a találkozás, aztán találkoztunk és ja. És most eddig minden rendben van.
2017. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyári munkán voltunk kukoricát címerezni, ott ismertem meg. Egymás mellett haladtunk a sorban és elkezdtünk beszélgetni. Aztán másnap is, meg azután is, stb. Egy hétig ment ez a dolog, aztán elhívtam találkozni, és 3 hét múlva összejöttünk. 18l és 19f
2017. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rám írt Facebook-on, én pedig válaszoltam. Elkezdtünk beszélgetni, megkedveltük egymást. Kb 200 km-re laktunk egymástól, de egy hónap után eljött hozzám. Azóta (2,5 éve) együtt vagyunk, minden szupi, rendszeresen találkozunk.
2017. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az enyém hosszú lesz, amiért már előre elnézést kérek :D

Mindketten egyéni küzdősportot űzünk, birkózók vagyunk:D Van köztünk kb 80 km távolság, de nem akadály:D

Anno 5-6 éve találkozunk először egy versenyen, és ezt követték a rendszeres versenyeken való találkozások. Kb 3 éve úgy hozta a sors hogy egymás ellen kellett küzdenünk, ekkor már volt valami a levegőben:D Végül abból semmi sem lett, csak barátok maradtunk, elég jó barátok:D

1 éve már elkezdtünk komolyabban is beszélgetni, hatással volt ránk az idő, kicsit benőtt a fejünk lágya:DD Tehát '16 novemberében egy versenyen a hátára ugrottam (csak szórakozásból) majd felvitt az emeletre. Ott rengeteget beszélgettünk. Majd erre a versenyre következő egy hétre (szintén egy versenyen) sétáltunk az öltözők mellett és megcsókolt. Na hát nek sem kellett több, egyből lefagytam mint a Win7:DDD Mindkettőnknek az volt az első nyelves és ami azt illeti, egyáltalán n bántam meg. Végül megkérdezte, hogy mi lenne ha megpróbálnánk? Erre nem lehetett nemet mondanom:D Azóta is együtt vagyunk, egészségben, boldogságban, míg a halál el n választ:D Köszi, hogy elolvastad szerény láv-sztorinkat!

Én 15/l, Ő 14/f

2017. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is hosszú de azért leírom :D

Gyakran láttam reggelente, egy busszal majd metróval mentünk, de kb semmit nem tudtam róla csak azt hogy hol szál fel. Aztán jött az év vége, full depiben voltam hogy soha többé nem látom, blablabla, és egyik nap baràtnőmmel ültünk egy presszóban amikor besétált pár osztálytársával. Nem tudtam elhinni hogy ilyen létezik, hogy Budapest összes kávézója közül pont egy helyen, pont egyszerre legyünk:DD le sem bírtam venni róla a szemem, ő is vissza-vissza nézett, de aztán ennyi volt. Láttam hogy nagyon visszahúzódó ezért nem akartam ennyi ember előtt kínos helyzetbe hozni és megszólítani vagy ilyesmi... aztán 2 hónap újabb depi, míg Augusztusban már nem bírtam és leszálltam ott a buszról ahol ő felszokott szállni. Mászkáltam meg majdnem elbőgtem magam, majd leültem egy padra egy tónál. És mit ad Isten - tök lazán elsétál előttem. Még mindig nem bírom elhinni hogy képes voltam megszólítani. Konkrétan utána kiabáltam. Aztán elkezdtünk beszélgetni, közöltem vele hogy már régóta tetszik és innen már tudjátok...

Mint kiderült én nem tetszettem neki, a kávézóban is csak azért nézett rám mert túlságosan bámultam lol de mindegy, a vége happy end lett:)

Én 16L ő 17F

2017. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%
Én a barátommal interneted (facebookon) ismerkedtem meg. Rám írt. Kezdjük ott, hogy nagyon gyanús volt, és nem is akartam belemenni, tekintve, hogy 16 éves vagyok. Ő 21, egyetemista, jogot tanul. Majd egy hónapig várattam, mire találkozunk, és az ikertesóm el is kísért, hogy ne legyen semmi gond. Első látásra szerelem volt. Mi több, beszélgetésre is. Imádom. Négy hónapja vagyunk együtt. :)
2017. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 8hónapja ismertem meg itt gyakorin. 1-és fél hónapig beszélgettünk.

Utána találkoztunk.

Végül összejöttünk❤️

14L 17F

2017. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Itt gyakorin kezdtünk el beszélgetni vagy 2 hétig,de kiderült, hogy kb 180km-re vagyunk egymástól, de engem ez nem tántorított el, mert az elejétől kezdve olyan volt, mintha a másik felemet találtam volna meg (hálistennek így is van <3) és olyan mintha ezer éve ismerném. Aztán váltottunk facebookra. Nekem már akkot tetszett, mikor megláttam a képét fb-on :D mint kiderült utólag, neki is bejöttem már akkor is, csak szegénykém nem merte bevallani :D már el akartam neki mondani november végén is, de nem mertem én sem. Aztán szilveszterkor is el akartam mondani, de még akkor sem voltam elég bátor, pedig már látszott a fb-os beszélgetés óta, hogy itt van valami :D flört, becézgetések stb. Aztán 2016. január 8-án megkérdeztem, hogy összejönne-e velem, persze csak ha szeretné és ha nem vagyok ronda neki :D

Nagyon megörült és ő még húzta volna tovább is, mert azt hitte, hogy nem tetszik nekem, de vettem a bátorságot és megkérdeztem :D azóta is együtt vagyunk <3

20/L 25/F

2017. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!