Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti hogy alltok ehez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hogy alltok ehez? Nektek is a ducibb lanyok tetszenek?

Figyelt kérdés

Exem osszejott egy csajjal aki rendithetetlenul ronda vagy 10 kilo felesleg biztos van rajta. En evek ota fitnessezek, exem is nagyon jol nez ki miert jon ossze ilyen rondakkal?


Mi kesztet egy kisportolt pasit arra hogy duci lanyokkal jojjon ossze?


Kort is irjatok


( Baratnom meselte hogy minden haverja oda van a csajert szerintem meg nagyon fius, csak azert mert hosszu a haja meg szedi q szemoldoket attol meg igenytelen. )



2017. jún. 26. 10:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%
Hát ezt így nehéz megmondani, küldj róla egy képet priviben és leírom a véleményem, ha gondolod.
2017. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%
Hát én például nagyon finnyás vagyok, tehát ha az igénytelenség legkisebb jelét észreveszem, már nem érdekel a lány. Nyilván az exedet ez nem zavarja, mert annyira megfogta valami abban a lányban.
2017. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
65%
Csak gondolkodj el magadban, hogy ha megtetszik egy fiú belső tulajdonsága, és ezért szerelmes leszel, nézni fogod, hogy hogy néz ki? Nyilván az igénytelenség súlyos baj...
2017. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐ, hát annyira megérhetlek, hogyha találkoznánk valahol köztünk ne legyen semmi?
2017. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%

Legalább annyian szeretjük a vékony, sportos lányokat, mint ahány férfitársunk a teltebb idomú hölgyeket. Nekem is volt már vékony és husisabb barátnőm is. Nekem inkább a vékony nők tetszenek, de ahogyan már fentebb írták, a belső fogja meg az embereket. Lehet, hogy az általad említett lányban tényleg van valami, ami miatt oda vannak érte.

19F

2017. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

Nézd drágám, nem 10 kilótól lesz valaki hihetetlenül ronda. Sőt, az én egyéni meglátásom szerint egy 10 kiló plusz még szexibb is, mint egy finnyás kis fogpiszkáló. Szóval nem, a szépség nem fordítottan arányos a testtömeggel, bár tudom, neked ezt már magas felfogni.

A másik, amit jobb, ha megjegyzel: a testalkat nem minden. Látod, a jelek alapján az a lány mégis valamiben jobb, mint te. :) Ha pedig egy halom pasi odáig van érte, akkor nem lehet olyan hű, de igénytelen. ;) (Tudod, nem attól lesz valaki igényes, mert a konditerem a második otthona.)

2017. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
99%
#6 tetszett a valaszod :D
2017. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
98%

Elolvasva a kérdésedet, az exed helyében még egy 5000 tonnás elefánttal is hamarabb összejönnék, mint veled.

Elhiszem, hogy irigy vagy a csajra és minden okod meg is van rá.

10 kiló feleslegről úgy írsz, mintha 150 kiló lenne a csaj, holott lehet, hogy ez csak a te kis agyacskádban létezik és nincs is semmi plusz a csajon.

Egyébként a kilókon semmi sem múlik. A normális férfiak nem a piszkafákat szeretik! Én már csak tudom! Amikor vékony voltam, csupa idiótával volt dolgom. A férjemet 120 kilósan ismertem meg, így szeretett belém. Ha 50 kilós topmodell lennék, se kívánhatnék jobb férjet magamnak. Ja, és még jól is néz ki... Na erre varrj gombot kiscica...

2017. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Ezeket a kepeket talaltqm a csajrol a facejen szerintem nagyon ronda

2017. jún. 26. 13:52
 10/43 anonim ***** válasza:

#8-as, teljesen egyetértek veled.


20/F

2017. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!